پادویش

داخل اتومبیل خودکار گوگل مانند یک کوپه دنج است

داخل اتومبیل خودکار گوگل مانند یک کوپه دنج است

اتوموبیل خودکار koala-esque شرکت گوگل که یک اتوموبیل با قابلیت رانندگی بدون نیاز به فردی به عنوان راننده در آن میباشد از طراحی داخلی بسیار مطلوب و دنجی برخوردار است و قطعا هدف قبلی برای طراحی داخلی زیبای این خودرو بوده است. چرا که این اتومبیل نیازی به راننده ندارد پس طراحی داخلی آن بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

فرادرس

داخل اتومبیل خودکار گوگل مانند یک کوپه دنج است

در آخر هفته گذشته ، گوگل آخرین نمونه های اولیه خودروی خود را به مدرسه جامعه موسیقی و هنر در مانتین ویو،کالیفرنیا به ارمغان آورد. و اولین شانس را برای اینکه کسانی غیر از کارکنان گوگل وارد این خودرو شوند را داد. حداقل ظاهر بیرونی این خودرو بی شباهت به ماشین هایی که در زمین گلف استفاده میشوند نیست !

داخل اتومبیل خودکار گوگل مانند یک کوپه دنج است

طرح فیروزه ای و خاکستری رنگ داخل این خودرو و زبان طراحی گرد آن، و وجود قطعات پلاستیکی سخت در داخل این خودرو رنگ بوی آینده را به آن بخشیده است و عجیب ما را یاد فیلم هایی که راجب به آینده ساخته شده بودند میندازد.

در این عکس که مشاهده میکنید کمی اطلاعات فنی نیز وجود دارد که در یک نگاه شایان میشود : در بالای عکس صفحه نمایشی را مشاهده میکند که به جای آیینه های پهلو به کار برده شده اند. اگر بیشتر به عکس توجه کنید دکمه  بزرگ اضطراری با رنگ قرمز نیز وجود دارد که برای خاموش کردن دستگاه کاربرد دارد و در کنسول وسط که بین دو صندلی قرار دارد چنیدن دکمه وجود دارد که یکی از آنها برای بالا و پایین کردن پنجره است اما توضیحات چند دکمه ی اضافی دیگر موجود نیست.

منبع : blog.caranddriver

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : داخل اتومبیل خودکار گوگل مانند یک کوپه دنج است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *