چه اتفاقاتی ممکن است در کنفرانس I/O گوگل بیافتد؟

فقط چند روز دیگر به شروع کنفرانس جهانی I/O گوگل باقی مانده است و طبق برنامه ریزی های گوگل این کنفرانس در 25 و 26 ژانویه این ماه برگزار خواهد شد. در این کنفرانس ممکن است از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری اتفاقات جالبی بیافتد که شایعات بر روی این کنفرانس سایه انداخته است که دقیقا در این اتفاق چه چیزهایی قرار است معرفی شود. در این جا به برخی شایعاتی که ممکن است در آنجا اتفاق بیافتد اشاراتی میکنیم.

اندروید 4.5 یا 5 ؟

همانگونه که قبلا در مورد اندروید 4.5 یا 5 گفته بودیم ، آپدیت 4.4.3 هم اکنون در بسیاری از گوشی های معروف و پرچمدار نصب شده است اما همین نسخه کیت کت دارای بسیاری از مشکلات و باگ های زیادی می باشد به همین دلیل کاربران امیدوار هستند تا با معرفی اندروید 4.5 یا 5 این مشکلات کاملا حل شود و طراحی جدیدی برای این نسخه ها درست شود.

همه جا پر از شایعاتی است که اسم نسخه بعدی اندروید چه چیزی است اما آن چیزی که از آن اطمینان داریم آن است که حرف اول اسم نسخه جدید اندروید با L آغاز خواهد شد. که گزارش ها نشان می دهد که در این نسخه توجه زیادی به برنامه های سلامت و بهداشت، وسایل پوشیدنی اندروید شده است.

android-lollipop-banner

 نکسوس 8

وقتی که گوگل نسخه جدیدی از سیستم عامل خود را معرفی کرد، این اتفاق ممکن است بیافتد که وسیله ای جدید مانند گوشی یا تبلت همراه با این نسخه عرضه شود که بتوان قابلیت های اندروید جدید را روی آن مشاهده کرد. حالا تمامی شایعات نشان می دهد که این وسیله یک تبلت 8 اینچی خواهد بود که اسم آن به احتمال زیاد نکسوس 8 می باشد.

ساعت گوگل

همزمان با طراحی نسخه جدید سیستم عامل، اندروید را طوری طراحی میکنند که با ساعت های هوشمند هماهنگ شود اما سوالی که در اینجا پیش می آید این است که گوگل چه زمانی اقدام به ساخت این ساعت ها خواهد کرد. اما اگر گوگل ساعت جدیدی را معرفی نکند ، ساعت Moto 360 می تواند گزینه خوبی برای گذاشتن آندروید روی ساعت می باشد

بیشتر بخوانید  کنفرانس I/O گوگل 2014

moto-360-motorola

برنامه های کروم کست

کروم کست در بسیاری از کشورهای مختلف دنیا وسیله ای شناخته شده است که در بسیاری از این کشورها کاربران زیادی دارد. این وسیله که با پورت HDMI کار میکند به شما این امکان را می دهده تا پخش فیلم های خودتان را از گوشی و تبلت به تلویزیون منتقل کنید اما بسیاری از برنامه های این وسیله برای کاربران قدیمی شده است و بسیاری از وسایل صوتی و تصویری آن را پشتیبانی نمیکنند در طول این کنفرانس برنامه های جدیدی برای این وسیله در نظر گرفته خواهد شد.

google-chromecast-anschluss-tv

تلویزیون اندرویدی

یکی از موضوعات در دستگاه های تلویزون ، ممکن ساختن گوگل برای نفوذ بیشتر این شرکت در تلویزیون های هوشمند است. تلویزیون های اندرویدی یکی از پایه ترین سیستم های مبتنی بر وب و اپلیکیشن ها است که تمام برنامه هایی که در گوشی خودتان اجرا می کنید را می توانید در تلویزیون نیز اجرا کنید که ممکن یکی از این موضوعات تلویزون های اندرویدی باشد.

منبع : androidpit

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چه اتفاقاتی ممکن است در کنفرانس I/O گوگل بیافتد؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *