تکنولوژی جدید سامسونگ با اسکن اثر انگشت در گوشی گلکسی S5

تکنولوژی جدید سامسونگ , اسکن اثر انگشت , گوشی گلکسی S5

تکنولوژی جدید سامسونگ با اسکن اثر انگشت در گوشی گلکسی S5 : کمپانی سامسونگ در طراحی گوشی جدید خود یعنی گلکسی S5 سعی می کند از تکنولوژی های جدید و پیچیده استفاده نماید تا کاربران بیش از بیش جذب گوشی های جدید سامسونگ گردند ، قبلا اطلاعاتی در مورد صفحه نمایش فوق العاده این گوشی خبر های زیادی به بیرون درز کرده بود ، اینبار نوبت تکنولوژی های جدید و پیچیده در این گوشی جدید سامسونگ است.

تکنولوژی جدید سامسونگ ,  اسکن اثر انگشت , گوشی گلکسی S5
تکنولوژی جدید سامسونگ , اسکن اثر انگشت , گوشی گلکسی S5

آخرین خبرهای منتشر شده از گوشی جدید سامسونگ حاکی از این است که سامسونگ در این مدل گوشی خود از تکنولوژی حسگر  امنیتی اثر انگشت استفاده نموده است ، شایعاتی دیگری هم در مورد پیچیدگی تکنولوژی های استفاده شده در این گوشی منتشر شده است که تمامی این شایعات نشان دهنده این واقعیت است که سامسونگ برای رقابت با اپل و سایر رقبا در صدد است آخرین تکنولوژی های جهان را در گوشی های جدید خود ارائه نماید تا بازار هدف در ماه های آینده را از آن خود کند.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ایده حسگر اثر انگشت قبلا توسط کمپانی اپل مطرح و ارائه شد. مطمئنا ارائه گوشی با امکانات حسگر اثر انگشت باعث جبهه گیری دوباره اپل در برابر سامسونگ خواهد شد.

گفتنی است براساس آخرین خبر های منتشر شده احتمالا این حسگر در صفحه نمایش گوشی گلکسی اس 5 تعبیه خواهد شد ، یک مقام ارشد کمپانی سامسونگ اعلام کرد : حسگر اثر انگشت براساس آخرین تکنولوژی های جهان بر روی گوشی جدید سامسونگ تعبیه خواهد شد ، بطوری که این حسگر در کل صفحه گوشی تعبیه می شود و کاربر با قرار دادن انگشت خود در روی صفحه نمایش کلید امنیتی گوشی را غیرفعال خواهد کرد. برای اجاری این فناوری باید صفحه نمایش این گوشی از مواد خاصی استفاده گردد تا بتوان این ایده را اجرا نماییم.

وی افزود : قبلا در نظر داشتیم این حسگر در قسمتی از بدنه گوشی تعبیه گردد ، اما برای مجزا شدن این ایده از مدل های مشابه سعی کردیم این حسگر در خود نمایشگر گوشی تعبیه گردد ، امیدواریم این مدل سامسونگ مورد توجه علاقه مندان و کاربران گوشی های هوشمند قرار گیرد.

بیشتر بخوانید  وقتی اسکنر اثر انگشت گوشی ها گول می خورند !

شما کدام برند رو ترجیح می دهید؟ سامسونگ یا اپل؟ شایدم برند های دیگه؟

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تکنولوژی جدید سامسونگ با اسکن اثر انگشت در گوشی گلکسی S5

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *