پادویش

شرکت تحقیقات فورستر : رکود فروش تبلت ادامه دارد

شرکت تحقیقات فورستر : رکود فروش تبلت ادامه دارد

چند دلیل که چرا فروش تبلت در حال محو شدن است وجود دارد. یک مطالعه جدیى از شرکت تحقیقاتی فورستر وجود دارد که تقصیر را به گردن  تولید کنندگان گوشی های هوشمندی میندازد که به عنوان فبلت شناخته میشوند و بیشترین اثر منفی را بر روی فروش تبلت های میگذارد. فورستر میگوید که  در بررسی های کشف کرده است در آمار جهانی 41 درصد از افراد از یک گوشی هوشمند بزرگتر از 5 اینچ استفاده میکنند.11 درصد از آنها گفته اند که از تبلت استفاده میکنیم که در واقع آن هم یک فبلت بوده است.

شرکت تحقیقات فورستر : رکود فروش تبلت ادامه دارد

شواهد آماری نشان میدهند که فبلت های در حال اشباع کردن بازار میباشند، و در بخش وسیعی از کاهش فروش تبلت ها تاثیر گذار هستند. به محض آنکه پرچمدار سال گذشته ی سامسونگ یعنی Galaxy Note 4 معرفی شد. 5 درصد از آمار فروش تبلت ها را کاهش داد. راه اندازی آیفون 6 با اندازه ی 5.5 اینچ  تنها آمار فروش ipad های این شرکت را در طول سه ماهه ی سال گذشته حدودا 18 درصد کاهش داد. تحلیلگر شرکت اپل -Ming-Ching Kuo  اعلام کرده است که خرید و فروش محصولات اپل تا پایان سال با کاهشی 30 درصدی رو به رو خواهد شد.دیگر تحلیل گران پیشبینی کرده اند که این کاهش برای دیگر تولید کنندگان تبلت نیز وجود خواهد داشت.

تنها خبر خوبی که برای تولید کنندگان تبلت ها وجود دارد این است که تبلت ها به طور فزاینده ای درحال تبدیل شدن به یک محصول مهم هستند و سرمایه گذاری های زیادی هم در پیش خواهند داشت.وقتی از بیش از نیمی از کارکنان شرکت فورستر در مورد اینکه میخواهند با تبلت در محل کار حضور داشته باشند سوال شد ، گفته شده که آنها یکبار در هفته از تبلت ها استفاده میکنند و این امکان در محل کار آن ها فراهم نیست. اما آنها مایل به استفاده تبلت خود در محل کار میباشند. 29 درصد از شرکت ها ارائه ی تبلت ها را برای کارکنان خود انجام میدهند و آنها با استفاده از تبلت ها  در محل کار حضورمیابند.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مقایسه تبلت آیپد مینی و گلکسی نوت 10 : تقابل دو ابرقدرت تکنولوژی جهان

نظرات در مورد : شرکت تحقیقات فورستر : رکود فروش تبلت ادامه دارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *