پادویش

تمام چیزهایی که باید درباره ی Google Home بدانید

چند روزی است که از مراسمی که گوگل در شهر سان فرانسیسکو داشته می گذرد و اخبار داغ زیادی از آن منتشر شده است. Google Home نوآوری جدیدی با استفاده از هوش مصنوعی است که در این مطلب قصد داریم تا به ویژگی ها، قیمت و زمان عرضه آن به بازار بپردازیم.

از جمله مواردی که در کنفرانس به آن توجه شد حوضه ی هوش مصنوعی بود که گوگل با به میدان آوردن Google Home بالاخره آن را محقق کرد.Google Home در حقیقت یک دستیار صوتی است که تقریبا می توان گفت بر هر خانه ای نیاز است. به لطف طراحی ساده و زیبای Google Home شبیه یک لیوان پهن و یا حتی جعبه شمع به نظر می رسد.

Google Home ویژگی هایی همانند دیگر دستیار های صوتی دارد و دسترسی های زیادی به کاربر می دهد اما برندی که پشت این دستگاه است نشان داده که فقط به Google Home تنها اسم نداده. گوگل از جمله قابلیت های جستجو درmusic  Youtube ، Pandora ، Google Play Music ، iHeartRadio و …. همچنین امکان سوال کردن از گوگل را فراهم کرده است که جواب آن توسط Google Home داده می شود. پیشرفت هوش مصنوعی در این دستیار صوتی موجب جلب رضایت کاربران خواهد شد، به طور مثال هنگامی که شما قصد دارید تا آهنگی را با Google Home پخش کنید باید با عبارت “ok google” شروع کنید و سپس نام آهنگ را بگویید اما زمانی که نام آهنگ را فراموش کرده اید چه باید کرد؟

به لطف فناوری بالای هوش مصنوعی به کار برده شده در Google Home می توانید با طرح سوال هایی نام آهنگ خود را پیدا کنید. نمونه ای از این سوال ها شامل این موارد هستند: “خواننده این آهنگ کیست؟” و یا “آهنگ تیتراژ فلان فیلم چه بوده است”. از جمله قابلیت های دیگر دستیار صوتی هوشمند گوگل استفاده از بلندگو های داخلی با کیفیت و قدرتمند و همچنین سیستم هوشمند شنوایی است.

گوگل برای محصول جدیدش قیمت 129 دلار را تعیین کرده و هم اکنون در حال جمع آوری سفارشات است، عرضه Google Home تا ماه آینده میسر می شود و در رنگ های زرد انبه ای، آبی دریایی، مشکی، خاکستری، سفید و قهوه ای موجود می باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تمام چیزهایی که باید درباره ی Google Home بدانید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *