آیفون های جدید آنطورها هم که میگویند “تاشو” نیستند!

حدود چند هفته‌ی پیش بود که غول دیجیتالی کوپرتینو، در کنفرانسی که مدتها همه‌ی طرفداران آی تی منتظر آن بودند، اقدام به معرفی دو پرچمدار جدید خود نمود: آیفون 6 و آیفون 6 پلاس که البته دومی در رده‌ی فبلت ها قرار میگیرد. پس از رونمایی اپل از این دو محصول، اولین انتقادها درباره‌ی تغییر زبان طراحی آنها بود که توسط خیلی از طرفداران و البته منتقدان اپل به این دو محصول وارد شد. این افراد معتقد بودند که اپل روند طراحی کلاسیک و دوست داشتنی همیشگی خود را رعایت نکرده است.

البته بعد از اولین تست ها و کار با آی دیوایس های تازه از راه رسیده، منتقدان اذعان داشتند که آیفون های جدید بسیار خوش دست و زیبا طراحی شده اند و ظاهر آنها بعد از مدتی به دل مینشیند. اما هنوز چند روزی انتقادات فروکش نکرده بود که بحران جدیدی دامنگیر اپل شد؛ "آیفون های جدید براحتی خم میشوند" ! این موضوعی بود که تعدادی از کاربرانی که اولین آیفون ها را دریافت کرده بودند، گزارش کردند.

هر روز به تعداد این افراد افزوده میشد و گزارش های منتشر شده در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف بالاخره باعث شد تا اپل واکنش نشان دهد. ابتدا اپل این موضوع را به بررسی بیشتر موکول کرد، اما با گسترش انتقادات نهایتا در یک اقدام بی سابقه از گروهی از روزنامه نگاران و ژورنالیست های آنلاین دعوت کرد تا از آزمایش های سری و مخصوصی که بر روی آیفون ها انجام میشود بازدید کنند. پس از این اقدام اپل بود که بسیاری از سایت ها و متخصصان اقدام به تست فشار بر روی پرچمداران مختلف برندهای این روزها کردند که مشخص شد تنها اسمارت فون اچ تی سی وان ام هشت است که از آیفون های 6 و 6 پلاس آسیب پذیرتر میباشند و این موضوع گمان ها را افزایش داد.

iphones

 

اما در این چند روزه و با افزایش حساسیت ها و تست ها مشخص شده اند که این دیوایس ها دارای طراحی های مناسبی میباشند و آنچنان که جو بوجود آمده این حس را القا میکند، تا نمیشوند! حتی اعلام شده است که این دیوایس ها نسبت به فشاری که ممکن است در زندگی روزمره به آنها وارد شود ، مقاومت بیشتری دارند و این بابت کاربران میتوانند اطمینان بیشتری از خرید این دیوایس های داشته باشند .

بیشتر بخوانید  آیفون 12 اپل با حافظه رم 6 گیگابایتی در راه است

حال با توجه به مطالب بیان شده و اینکه جایگزینی دیوایس های آسیب دیده در ایران ممکن نیست ، بهتر است اگر خواهان خرید آیفون های جدید هستید ، کمی بیشتر تامل کنید و خرید آگاهانه ای داشته باشید .

منبع: IDB

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون های جدید آنطورها هم که میگویند “تاشو” نیستند!

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *