رقیب بنتلی بنتایگا، کرایسلر 300 شاسی بلند در راه است

شرکت کرایسلر یکی از برندهای زیرمجموعه کمپانی فیات-کرایسلر بوده که در سبد محصولات آن می‌توان شاهد مدل‌هایی در سگمنت متنوع بود. براساس گزارش تازه انتشاریافته، کرایسلر درصدد است تا براساس سدان کرایسلر 300 یک شاسی بلند لوکس توسعه دهد. شاسی بلندی که در صورت تولید شدن، به رقیب جدی بنتلی بنتایگا تبدیل خواهد شد. به تازگی Kleber Silva از هنرمندان فعال رسانه‌ای، تصویر رندری از کرایسلر 300 شاسی بلند منتشر کرده که آن را با شاسی مازراتی لوانته نشان می‌دهد.

به نوعی این هنرمند با الگوبرداری از شاسی، خودرو لوانته مازراتی به طراحی کرایسلر 300 شاسی بلند پرداخت. اگر کرایسلر چنین طراحی را برای محصولات آینده خود در نظر گیرد، بدون شک مورد توجه قرار خواهد گرفت و با مدل معمولی از برند ایالات متحده رو به رو نیستیم. کرایسلر 300 در بازار امریکا یک سدان محبوب بوده و اگر شاهد معرفی مدل شاسی بلند آن باشیم، قطعا جلوه طراحی جذابی خواهد داشت. چراغ‌های جلو آن برگرفته از کرایسلر 300 مدل 2019 است و در بخش عقب هم سعی شده از چراغ‌های همین سدان الگوبرداری شود. ترکیب طراحی کرایسلر 300 و مازراتی لوانته چهره جالبی به شاسی بلند کرایسلر 300 بخشیده است.

رینگ‌های آلومینیومی براق 20 اینچی با حاشیه کم در کنار اگزوز چهارگانه فیبرکربنی، جذابیت بسیاری به طراحی کرایسلر 300 شاسی بلند بخشیده است. در تصاویر رندر نمی‌توان اطلاعات دیگری کسب کرد و نمی‌دانیم آیا کرایسلر چنین طراحی را برای شاسی بلند کرایسلر 300 در نظر خواهد گرفت یا خیر. تاکنون تصاویر رسمی از این مدل فاش نشده و تصاویر رندر نیز ساخته ذهن هنرمند است و نمی‌توان آن را رسما چهره حقیقی و نهایی مدل موردنظر دانست. پیش بینی می‌شود کرایسلر در صورت کسب چراغ سبز برای تولید چنین مدلی از پیشرانه قدرتمند هشت سیلندر HEMI با ظرفیت 5.7 لیتر که توانایی تولید 363 اسب بخار قدرت را داراست، بهره گیرد.

کرایسلر 300 شاسی بلند بزودی از راه می رسد

به طور استاندارد کرایسلر 300 دارای پیشرانه شش سیلندر 3.6 لیتری 292 اسب بخاریست و اگر چنین مدلی که به عنوان شاسی بلند محسوب می‌شود، از راه برسد، باید انتظار مدلی قدرتمندتر را داشت. استفاده از پیشرانه Hemi گزینه بسیار مناسبی برای شاسی بلند آینده کرایسلر 300 است و دارای گیربکس هشت سرعته اتوماتیک است که در نسخه 300C هم شاهد استفاده آن بودیم.

بیشتر بخوانید  هک خودرو جیپ کروکی

ناگفته نماند کرایسلر 300 با قیمت پایه 29 هزار دلار راهی بازار می‌شود. پیش بینی می‌شود بزودی شاهد معرفی مدل‌های بیشتری توسط کمپانی امریکایی باشیم و SUV مورد اشاره می‌تواند یک نسخه برجسته باشد. کرایسلر در نظر دارد تا بر سبد محصولات خود با افزودن مدل‌های جدید، نظر مخاطب را جلب کند. ناگفته نماند در حال حاضر تاییدیه‌ای از سوی کرایسلر اعلام نشد که بزودی شاهد معرفی نسخه شاسی بلند کرایسلر 300 هستیم. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود که چه طراحی و مشخصه‌هایی را در این خودرو توانمند به کار گرفته خواهد شد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رقیب بنتلی بنتایگا، کرایسلر 300 شاسی بلند در راه است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *