پادویش

با بپرسیم همیشه برنده باشید!

بپرسیم

فعالیت های فرهنگی، توسعه ای و داوطلبانه همیشه نقطه درخشان ارتباطات اجتماعی بوده است. اینکه گروهی از افراد بدون چشم داشت اقدام به انجام کاری (هرچند کوچک) برای بهبود وضعیتی یا رسیدن به پاسخ سوالی و… کنند. البته در دنیای امروز و بخصوص در فضای آنلاین، چنین سرویس هایی نیز نیازمند کاتالیزورهایی قدرتمند هستند تا کاربران را برای مشارکت در آن ها راضی و راغب کنند.

فرادرس

دیروز از طریق دوستی با سرویس تازه ای در وب فارسی آشنا شدم که کوشیده این حس مشارکت جمعی را در قالب پرداخت حق مشارکت کاربران به صورت نقدی و شرکت در قرعه کشی های مختلف و با ارزش، پر رنگ تر نموده؛ تا از این طریق به پاسخ سوالاتی که مشارکت جمعی را می طلبد، دست یابد.

وبسایت بپرسیم در واقع یک پلتفرم ارائه، تکمیل و تحلیل پرسشنامه است؛ که از کاربرانش می خواهد تا به پرسشنامه هایی پاسخ دهند. سوالات این پرسشنامه ها، بیشتر در قالب نظر سنجی هستند و حول پیرامون کاربران می چرخد؛ همچنین می توان سوالاتی که مورد علاقه تان نیست را حذف کنید. بد نیست نگاهی به ویدئو این پروژه بیندازیم:

 

شما با پاسخ دادن به سوالات بپرسیم علاوه بر مشارکت در یک کار گروهی مفید (که نتایج آن کمک بسزایی به جامعه خواهد کرد)، امتیازاتی را به ازای پاسخ به بسته های سوالات دریافت می کنید. همچنین از طریق دعوت دوستان خود به بپرسیم می توانید  امتیاز بیشتری برای خود و دوستتان کسب کنید.

امتیازات حاصل از فعالیتتان را می توانید به صورت مستقیم تبدیل به پول نقد کنید که در حال حاضر ضریب تبدیل آن به ازای هر امتیاز 200 تومان است (که به گفته مدیر پروژه به زودی این مبلغ بیشتر خواهد شد) و یا اینکه در مسابقات آن شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن جوایز گوناگون و ارزشمندی نظیر تلفن همراه، ساعت هوشمند و لپ تاپ، بیازمایید.

به طور خلاصه بپرسیم یک سرویس نظرسنجی است که به ازای مشارکت در آن به کاربرانش مبالغی را پرداخت می کند و هرکسی می تواند با عضویت در این سیستم در این کار مشارکت کند.

خبر خوش برای کاربران گوشی های هوشمند هم اینکه اپلیکیشن بپرسیم نیز ارائه شده است و  تمام امکاناتی که بر روی وبسایت ارائه می شود را به سادگی در تلفن همراه خود خواهید داشت. این اپلیکیشن فعلاً شامل نسخه اندروید می شود و البته کاربران آی او اس باید تا چند هفته دیگر صبر کنند.

بپرسیم

این اپلیکیشن در کافه بازار و گوگل پلی موجود و قابل دریافت است.

در نهایت همانطور که در beporsim.com/help آمده که آنها نتایج گزارشات و بررسی های خود را بر روی beporsim.com/blog ارائه می کنند و از این طریق شما می توانید آگاهی کامل تری نسبت به نظرات جمعی و گروهی کل جامعه یا بخشی از آن، نسبت به پدیده ها و اتفاقات گوناگون اطراف خود داشته باشید.

همین امروز شما هم به بپرسیم بپیوندید و با پاسخ دادن به سوالات در بهبود جامعه خود نقشی موثر ایفا کنید.

http://beporsim.com/intro

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با بپرسیم همیشه برنده باشید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *