آنتی ویروس پادویش

باما ( bama ) : مرجع خرید و فروش خودرو ایران

باما

باما ( bama ) : مرجع خرید و فروش خودرو ایران | هر روز که می گذرد دنیای تکنولوژی پیشرفت های زیادی می کند و در این بین زندگی افراد نیز تحت تاثیر این پیشرفت ها قرار می گیرد. بقدری پیشرفت عصر دیجیتال زیاد است که تمامی افراد به راحتی می توانند تمامی نیازهای خود را با فشردن چند دکمه برطرف نمایند. در دنیای خودرو بسیاری از افراد دغدغه خرید یا فروش خودروهای خود را دارند که در این میان واسطه های زیادی نیز وجود دارند که با هر برار خرید خودرو اقدام به دریافت مبالغ زیادی می کنند و ارتباط میان مشتری و خریدار به صورت مستقیم برقرار نیست اما وب سایت باما برای اینکه بتواند ارتباط متسقیم میان خریدار و فروشنده را برقرار نماید، شکل گرفته است و به نوعی مرجع خرید و فروش خودرو در ایران به حساب می آید.

خرید و فروش خودرو به صورت سنتی کمی خسته کننده و دشوار می باشد و مسائل پیچیده ای در این نوع خرید و فروش وجود دارد. حضور یک بخش اینترنتی در دنیای مجازی بسیاری از کارهای افراد را به جلو می برد و می توان هر چه سریعتر به خواسته های خود برسند و دغدغه های آن ها در تهیه ی اتومبیل به حداقل کاهش یابد. این وب سایت بسیار کاربردی یک پلتفرم کاملا ساده و جامع را فراهم نموده است که نیازی به است معرفی بخش های گوناگون و آموزش فیلدهای متفاوت در سایت نیست و کاربری آن بسیار ساده و روان می باشد.

بخش های مختلف سایت باما

صفحه اصلی: در بخش یک نمای کلی از سایت را مشاهده می کنید که فیلدهای اولیه را برایتان به نمایش می گذارد و شامل برند، شاسی، قیمت، موارد خاص، بررسی خودرو، قیمت صفر می باشد.

برند: در این بخش می توانید برند خودروی خود را انتخاب نمایید و بر اساس نام و مدل خودرو به خودروهای کارکرده و دست دوم دسترسی پیدا کنید.

شاسی: در این بخش می توانید خودروی مورد نظر خود را بدون در نظر گرفتن برند و بر اساس نوع شاسی جستجو و مشاهده نمایید. سواری، شاسی بلند، کروک، کوپه، ون، وانت

قیمت: در این بخش می توانید بر اساس قیمت درخواستی و مدنظر خود خودرو ها را جستجو کنید و سریعا به آگهی های مورد نظر دسترسی یابید و دیگر نیازی نیست که تمامی آگهی های خودرو را مشاهده نمایید تا خودروی مورد نظرتان را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید  سه خودروی لوکس که با مبلغ 100 تا 150 میلیون تومان در ایران می توان خرید؟

موارد خاص: در این بخش با انتخاب هر یک گزینه ها می توانید آگهی خودروهای خاص نظیر خودروهای کلکسیونی، گذر موقت و خودروهایی که دارای پلاک مناطق آزاد می باشند و گمرک شامل این خودروها نشده استف مشاهده نموده و بر اساس نیاز خود خودروی مورد نظرتان را بیابید.

بررسی خودرو: در این بخش شرایطی برایتان فراهم گردیده تا بتوانید از مشخصات فنی خودروها اطلاع یابید و خودروی مناسب با نیاز خودتان را از داخل آگهی ها پیدا کنید.

قیمت صفر: یکی از سوالاتی که برای تمامی کاربران در زیمان خرید خودروهای کارکرده ایجاد می شود، این است که قیمت صفر این خودروها چقدر است؟! در این بخش می توانید قیمت صفر تمامی خودروها را به طور کامل مشاهده نمایید و خودروی دست دومی که قیمت معقولی دارد پیدا کرده و خریداری نمایید.

به طور کلی وب سایت با ما در طی چند سال اخیر به یک وب سایت کامل تبدیل شده است که می توانید تمامی نیازهای خودرویی خود را از این طریق تامین نمایید و حتی اطلاعات متفاوتی از بازار خودرو های کنونی داشته باشید. در هریک از آگهی های باما جزئیات خودروهای فروشی به همراه شماره تماس افراد فروشنده قرار داده شده است و می توانید مستقیما با فروشندگان ارتباط برقرار نمایید.

برای ورود به سایت باما روی لینک روبرو کلیک کنید : bama.ir

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : باما ( bama ) : مرجع خرید و فروش خودرو ایران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *