اپل IOS را برای خودروها از هفته آینده بر روی اتومبیل ها معرفی میکند

شرکت اپل خبر داد که سرویس جدید و ویژه خود را برای خودروهای سواری که بر پایه ی سیستم عامل آی او اس و نرم افزارهای siri است هفته آینده معرفی می کند ، این سیستم همچنین قادر است تمام نقشه ها و سایر سرویس های اپل را بر روی خود اجرا کند.

ios-in-car

همانگونه که قبلا در زوم تک تصاویری از استفاده ios در خودروهای سواری به شما نشان دادیم ، این سرویس کاربردهای زیادی دارد و می تواند کمک زیادی به رانندگان برای رانندگی بهتر و لذت بخش تر بکند و حالا این سرویس ویژه بیشتر به واقعیت نشسته است.

طبق اخباری که در اینترنت منتشر شده است ، اپل و خودروسازان معروف جهان برنامه ای ویژه برای معرفی و به نمایش گذاشتن این سیستم در خودروهای سواری در نمایشگاه ژنو دارند و کمپانی هایی مانند ولوو ، فراری ، مرسدس بنز قرار است از این سرویس در خودروهای خودشان استفاده بکنند.

زمان این معرفی که چیزی بین 6 مارس ( 15 اسفند تا 25 اسفند خواهد بود) قرار است از سیستم عامل ios 7.1 پشتبانی کند و تمامی نرم افزارهای آن ماه گذشته معرفی شده بودند. یک خبر نیز آن است که به طور یقین ماشین های ساخته شده تا پایان امسال با این سیستم ساخته نمی شوند اما اپل امیدوار است هر چه سریعتر این سیستم روی خودروهای سواری نصب شود.

theverge

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  ایلان ماسک: خودروی تمام خودران جدید تسلا باعث تعجب همگان خواهد شد!

نظرات در مورد : اپل IOS را برای خودروها از هفته آینده بر روی اتومبیل ها معرفی میکند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *