پادویش

تحلیل گران می گویند: اپل می تواند 30 میلیون ساعت هوشمند بفروشد!

تحلیل گران می گویند: اپل می تواند 30 میلیون ساعت بفروشد!

تحلیل گران می گویند: اپل می تواند 30 میلیون ساعت هوشمند بفروشد! : اخیرا تخمینی از جانب سرمایه گذاران وال استریت در مورد میزان فروش ساعت اپل در پایان سال 2015 زده شده که براساس آن اپل می تواند تا آن سال بین 10 تا 30 میلیون ساعت هوشمند بفروشد. حتی کتی هیوبرتی تحلیل گر موسسه سرمایه گذاری مورگان استنلی در اظهاراتش می گوید که این تخمین کمی محافظه کارانه است و اپل میتواند بسیار بیشتر از این هم ساعت بفروشد.

بر مبنای این فرضیه، در سال 2015 (کتی هیوبرتی حدس می زند در ماه مارس این اتفاق بیافتد) 315 میلیون نفر در دنیا وجود خواهند داشت که حداقل سخت افزار برای هماهنگ شدن با اپل واچ را دارند یعنی دارای آیفون 5 و بالاتر می باشند. حتی اگر فقط 10 درصد از این افراد اپل واچ را خریداری نمایند می توان انتظار داشت که اپل بتواند 30 میلیون ساعت بفروشد.

این تخمین که 10 درصد آیفون داران ساعت اپل را خواهند خرید براساس فروش سایر محصولات این شرکت است. مثلا تنها یکسال پس از عرضه آیپد، 14 درصد آیفون داران این تبلت را هم خریدند.

بازار گجت های پوشیدنی برخلاف تخمین ها سرعت رشد قابل توجه ای دارند. و براساس تخمین هیوبرتی در سال 2020 بازار این محصولات حدود 350 میلیون تا یک میلیارد گجت را می طلبد.

باید این نکته را نیز در نظر گرفت که براساس اطلاعات به بیرون درز پیدا کرده اپل، این شرکت انتظار فروش 30 تا 40 میلیونی از ساعت خود را دارد و این پیش بینی بزرگترین نسبت به موسسه مورگان استنلی می باشد. در نهایت ویژگی های و قابلیت های این ساعت میزان فروش آن را تضمین می کند و احتمالا باید منتظر سالی پربار برای اپل باشیم.

البته باید در نظر داشته باشیم که این ساعت رقبایی همچون اسمارت واچ سونی و گلکسی گیر سامسونگ دارد که هرگز نخواهند گذاشت تا اپل واچ نفس راحتی در سال 2015 بکشد و قطعا این شرکت ها تمام تلاش خود را برای کاهش فروش ساعت اپل و افزایش فروش خود می کنند.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تلفن هوشمند تاشو اپل باید مشکل ترک خوردن صفحه را حل کند

نظرات در مورد : تحلیل گران می گویند: اپل می تواند 30 میلیون ساعت هوشمند بفروشد!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. فعلا ما تو خرید آیفون موندیم خخخخخ
    قیمت هاش هم زیر یک میلیون نمیاد دلمون خوش باشه