بالاخره اپل به تمامی شایعات پایان داد ! آیفون 6 ششم سپتامبر!

آیفون ۶

پس از تمامی شایعاتی که در اینترنت منتشر شده بود بالاخره کمپانی اپل رسما زمان رونمایی آیفون 6 را رسما اعلام کرد ، به گزارش گروه علم  و فناوری زوم تک به نقل از Cnet کمپانی اپل 9 سپتامبر را برای رونمایی آیفون 6 تعیین کرد ، و این پرچمدار جدید اپل 9 ام سپتامبر رسما به دنیای گوشی های هوشمند وارد خواهد شد و تمامی شایعات که در سایت های مختلف منتشر شده بود بالاخره پایان یافت.

یکی از مدیران ارشد اپل اعلام کرد اپل در یک کنفرانس خبری جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی خواهد کرد ، البته هیچ اطلاعات دیگری در مورد این گوشی هوشمند اعلام نشد ، وی افزود که ما در 9 سپتامبر یک رویداد مطبوعاتی برای رونمایی جدیدترین پرچمدار خود اعلام کرد . گفتنی است به دلیل منتشر نشدن هیچ خبری تاکنون در مورد رونمایی این گوشی هوشمند تمامی وبسایت ها و خبرگزاری ها در هفته گذشته خبری را منتشر کردند که حاوی ارائه نشدن آیفون 6 تا ماه آگوست بود که با این خبر که توسط اپل منتشر شد کمی از شایعات پایان یافت.

گفتنی است اپل از سال 2007 پرچمدار جدید خود را در ماه سپتامبر رونمایی میکرد ، و پدر معنوی اپل یعنی استیو جابر هم در این ماه جدیدترین گوشی های هوشند اپل را رونمایی میکرد و تمامی عاشقان اپل همیشه می دانستند که این ماه زمان رونمایی جدیدترین محصولات اپل است. گویا امسال هم همین اتفاق خواهد افتاد.

گفتنی است اپل همچون سال گذشته که دوقلو های خود را با نام های 5S و 5C ارائه کرد امسال هم جدیدترین پرچمداران اپل با دو اندازه ارائه خواهد شد ، یکی از این دوقلو ها در اندازه 5.5 اینچ و یکی دیگر در اندازه 4.7 اینچ ارائه خواهد شد.

گفتنی است کمپانی اپل نیمی از درآمد خود را از گوشی های هوشمندش بدست می آورد ، و با این وجود رقبای بسیار بزرگ و قدری هم در روبروی اپل به رقابت با این کمپانی می پردازد ، کمپانی کره ای سامسونگ ، کمپانی های نوظهور چینی همچون ZTE  و Huawei  هم تا حدودی تهدیدات جدیدی برای اپل هستند و می توانند در آینده درصدی از بازار را از آن خود کنند.

بیشتر بخوانید  نحوه فعالسازی کیبورد پنهان در iOS 11 اپل

تیم کوک در خبری از وجود 800 میلیون کاربر آیتونز طرفداران کمپانی اپل را در این حدود اعلام کرد ، و در سال گذشته آن 575 میلیون کاربر در آیتونز وجود داشت از این رو می توان گفت این روند در حال پیشرفت است .

به نظر شما اپل خواهد توانست در برابر این رقبای جدید خود این روند پیشروی را ادامه دهد؟ پیشنهاد می کنم خبر های منتشر شده از آیفون 6 را اینجا بخوانید.

منبع  : Cnet

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بالاخره اپل به تمامی شایعات پایان داد ! آیفون 6 ششم سپتامبر!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *