پادویش

انگری بردز 2 برای اندروید و IOS در دسترس قرار گرفت

پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

پرندگان خشمگین 2 ، نتیجه بازی است که برای اولین بار در سال 2009 عرضه شده بود. در حال حاضر آخرین نسخه ی آن منتشر شده است. قضیه این بازی زدن پرندگانی است که به پرندگان خشمگین یا انگری بردز مشهور هستند . در نسخه ی 2 این بازی موضوع اصلی تغییر نکرده و شما هنوز هم باید برای انتقام گیری ، پرندگان خشمگین را به خوک های سبز بکوبید. و در نهایت تمام آنها را از بین ببرید.

انگری بردز 2 برای اندروید و IOS در دسترس قرار گرفت

بسیاری از مرغ هایی که در این نسخه وجود دارند شبیه به همان پرندگان خشمگین کلاسیک هستند. اما یک دسته جدید به آنهایی که در بازی وجود داشته اند اضافه شده است.البته سطوح در چند مرحله موجود است. این بدان معنی است که شما باید در چندین فصل متفاوت استحکامات خوک ها را از بین ببرید. همچنین خود خوک ها هم از خود دفاع میکنند. یعنی اینکه اکنون جنگ هم در این بازی وجود خواهد داشت.

یکی از ویژگی های جدید که توجه مارا به خود جلب کرد ، این است شما میتوانید جانور و پرنده ی خود را انتخاب کنید و آن ها را به سمت اهداف پرت کنید. بر خلاف نسخه ی قبلی این بازی که تعدادی پرنده از پیش تعریف شده در یک تیر کمان بچگانه قرار داشتند شما باید فقط با آنها به بازی میپرداختید.

علاوه بر این ها بسیار گرافیک این بازی بهبود یافته و تصاویر خیلی بهتری به شما ارائه میگردد. همچنین سرعت کار و جابجایی اشکال درون بازی بیشتر شده و شما با گیم پلی روان و صافی رو به رو خواهید شد.

اکنون این بازی فقط برای اندروید موجود شده اما انتظار میرود که تا آخر امروز، نسخه ای برای IOS معرفی شود. البته لازم به ذکر است که این بازی برای سیستم عامل دیگر یعنی ویندوز فون عرضه نخواهد شد.

دانلود انگری بردز 2 : (Android | iOS)

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

نظرات در مورد : انگری بردز 2 برای اندروید و IOS در دسترس قرار گرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *