آیا گوشی های اندرویدی نوکیا رونمایی خواهد شد؟

گوشی اندرویدی نوکیا

چندی پیش تصاویری از محصول جدید کمپانی نوکیا به بیرون درز کرد ، نام این گوشی هوشمند نوکیا Normandy نام داشت. شنیده ها حاکی از این واقعیت بودند که این گوشی نوکیا به سفارش کمپانی مایکروسافت طراحی وساخته شده است.

گوشی اندرویدی نوکیا
گوشی اندرویدی نوکیا

در کنار این شایعات ، اطلاعاتی درباره تولید گوشی های جدید با سیستم عامل آشا هم به گوشی می رسید ، نوکیا در سال 2012 زمانی که سیستم عامل آشا را برای برخی از گوشی های خود انتخاب کرد ، این انتخاب در حالی انجام گرفت که سیستم عامل اندروید در آن زمان بهترین گزینه برای باقی ماندن نوکیا در راند جنگ گوشی های هوشمند بود. اما نوکیا با انتخاب آشا مقداری از این راند بدور ماند. هم اکنون زمزمه های زیادی برای تولید گوشی های هوشمند نوکیا با سیستم عامل اندروید به گوشی می رسد. و این اطلاعات با همکاری نزدیک نوکیا با کمپانی مایکروسافت قابل تامل است.

چرا که نوکیا در روز های اخیر جدید ترین گوشی ویندوز فون دو سیمکارته اش را رونمایی کرد ، انتشار این گوشی هوشمند توسط نوکیا در حقیقت نشان از اهداف نوکیا برای فاصله گرفتن از سیستم عامل آشا خواهد بود، چرا که اغلب گوشی های دوسیمکارت نوکیا تا کنون با سیتسم عامل آشا ارائه می شد. در این بحبوحه جنگ سیستم عامل ها ، انتشار خبر هایی در مورد ارائه یک گوشی اندرویدی جدید از نوکیا هم نشاندهنده رخ دادن اتفاقاتی جالب و مفید در سیاست های این کمپانی چند ملیتی می باشد.

اما جالب این جا است پروژه مشترک نوکیا و مایکروسافت که تولید گوشی جدید نوکیا با نام Normandy است ، تولید گوشی اندرویدی نوکیا را با شک روبرو می کند. اما آنچه واضح است تولید گوشی اندرویدی توسط کمپانی نوکیا باعث افزایش فروش بسیار بالایی برای این کمپانی خواهد بود ، چرا که کیفیت بالای گوشی های نوکیا با سیستم عامل اندرویدی باعث ایجاد شوق خرید در کاربران خواهد بود. اما هنوز معلوم نیست گوشی نورمندی با کدام سیستم عامل ارائه خواهد شد ؟ سیستم عامل ویندوز فون یا اندروید؟

منیع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اتصال گوشی به کامپیوتر

نظرات در مورد : آیا گوشی های اندرویدی نوکیا رونمایی خواهد شد؟

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *