پادویش

تنهایی : بازی درون بازی ، میتوانید در حالی که بازی میکنید این بازی را هم انجام دهید!

بازی تنهایی

در این بازی تر سناک برای شکاف اکولوس شما در حالی که برروی کاناپه خود در اتاق نشمین لم داده اید این بازی را انجام میدهید.همانطور که در بازی پیش میروید کاراکترها و اجزا شروع به خونریزی از تلویزیون میکنند و انگار که محیط اطرافتان پر از خون میشود.

 

بازی تنهایی
بازی تنهایی

گذشته از سرفصل های احمقانه تنهایی یک ایده بسیار جالب برای بازی می باشد.اخیرا برای توسعه بازی شکاف اکولوس به نظر می رسد که هر چه در این بازی پیش میرویم از عناصر ظریف و کوچک به سمت خزنده های ترسناک سوق داده میشویم.
در واقع این وقایع در یک اتاق بزرگ رخ میدهد.وقتی که هدست را میزنید به مبلی که به عنوان اول شخص بازی که یک تیرانداز است و بروی ان نشسته است فرستاده می شوید یعنی شخصیت انقدر واقعی به نظر میرسد که شما تمام اجزا و افکت ها را به سادگی لمس میکنید مانند بادهایی که باشدت در بیرون میوزد . مانند یک بعد از ظهر دوست داشتنی در خانه  دنجی درون خانه و حتی یک پتو که خوب دور زانویتان پیپچیده اید .
به غیر از چیزی که کاملا درست به نظر نمیرسد.در طول وروند بازی هر چه در بازی پیش میروید اجزا و کاراکترها طوری خونریزی میکنند که انگار از تلویزیون به محیط اطراف شما پخش می شوند .این ایده ما را به یاد پروژه پی اس 2 انداخت که در ان فریژن ترور به وسیله تغیرات جزیی در محیط دومین شب بازی معرفی شد برای مثال لام خونی که قبلا وجود نداشت یا درب بازی که قبلا محکم بسته شده بود.
یا در بازی سایلنت هیل که در ان محیط بازی تماما پر بود از شرارت .همیشه تماشای یک فیلم یا بازی یک گیم است که شما را تحت تاثیر قرار میدهد و در یاد شما می ماند؟آیا شده است که انقدر بترسید که از خاموش کردن چراغ های وحشت داشته باشید یا اینکه نخواهید در نیمه های شب تخت خواب خود را ترک کنید  انگار که از ان چیزی که می ترسید یک جورهایی انجا منتظر شما است؟

بازی تنهایی
بازی تنهایی

ایده ای که برای بازی تنهایی به کار رفته است ان است که دشمن شما یک دیو یا مجموعه و گروهی از شیاطین نیستند اما این ها در تمام اطراف شما نیست و ما چیزهای ترسناک هیجان انگیز را میابیم فقط امیدواریم که در پایان این بازی با یکی دیگر از هیولاهای خسته کننده برای مبارزه که در اکثر بازی ها وجود دارد مواجه نشویم.
هر چند به نظر بیان این موضوع در اینجا سخت به نظر می رسد . دولوپر بازی گرین وود تصمیم به افزایش ساعت بازی ندارد با توجه به این که در یک بازی اف پی اس ترسناک در 1800اس شما به دنبال گروهی از شکارچیان فوق العاده می باشید.
این بازی قرار نیست که به یک پروژه طولانی تبدیل بشود کل بازی چیزی در حدود حداکثر 45 دقیقه می باشد.گرین وود برای این منظور دلایل قانع کننده ای دارد :میخواهد که تنها مانند یک برنامه تلویزیونی احساس بشود و همچنین نمیخواهد که بازیکن ها از کار با سخت افزارها مانند کنسول بازی و کیبود و موس خسته شوند. گروه طراح بازی همچنن گفت گه : تنهایی برای یک تجربه کوتاهتر در ذهن طراحی شده است.
نشستن طولانی مدت و بیشتر از45 دقیقه برروی مبل برای هر کسی خسته کننده می باشد.ما می خواهیم که افراد را تا زمانی که ممکن است درگیر این بازی کنیم و یک تجربه را به انها القا کنیم که از اغاز تا پایان بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز است .همچنین یک بازی کوتاه بدان معنی است که احتمال موفقیت و به ثمر نشستن ان بیشتر باشد.
برای شیرین شدن این موضوع و بازار گرمی این بازی شامل پایانی بیشتر برای ارزش پخش ان خواهد بود. و با ارزوی موفقیت اثبات خواهد کرد که این بازی لقبی درخشان در میان ان دسته از بازیهای ترسناک زنده ماندن را خواهد داشت .
راستی اگه شما هم بازی جذابی مثل تنهایی رو میشناسید معرفی کنید تا دوستان دیگمون استفاده بکنند.

بیشتر بخوانید  تاثیر فناوری واقعیت مجازی در درمان بیماری روانی پارانویا اثبات شد

مترجم : پریسا بیگدلی

منبع Cnet

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تنهایی : بازی درون بازی ، میتوانید در حالی که بازی میکنید این بازی را هم انجام دهید!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *