نکاتی جالب در افزایش بازدید سایت

الکسا

رپورتاژ آگهی : ارزش گذاری سایت ها با معیارهای متفاوتی انجام می شود و همه روزه بر این معیارها افزوده می شود. از مدت ها پیش صاحبان سایت های مختلف به دنبال افزایش بازدید سایت خود با روشهای مختلفی بوده اند.  دلیل این کار تاثیر مقدار ترافیک وب سایت بر روی ارزش گذاری سایت و در نتیجه متصل شدن افزایش ترافیک سایت به موفقیت وب سایت می باشد. قدیمی ترین روش افزایش ترافیک سایت و بازدیدها تبلیغات اینترنتی بوده که انواع متفاوتی دارد. انواع تبلیغات اینترنتی برای افزایش بازدید شامل مواردی نظیر : پاپ اپ ، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری و…. بسیاری موارد دیگر می باشد.

یکی از مهمترین دلیل های افزایش بازدید بالا بردن و بهبود دادن وضعیت سایت می باشد که فاکتورهایی نظیر رتبه  الکسا در آن تأثیرگذار هستند . در نتیجه هدف گذاری تبلیغات که به این منظور ثبت می شود و میزان موفقیت آنها با مقدار کاهش رتبه الکسا در بازه های زمانی متفاوت ارزیابی می شود. به همین خاطر است که صاحبان سایت برای بهبود بخشیدن رتبه الکسا و افزایش رنک الکسای  سایت خود از انواع و اقسام تبلیغات کمک می گیرند.

در این میان سایت هایی نیز وجود دارند  که به طور تخصصی وظیفه خود را بهبود رتبه الکسای سایت می دانند و مهمترین خدمت آنها افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش رتبه الکسا می باشد. اینگونه سایتها از روش های بسیار متفاوتی بهره می برند که بعضی از این روش ها دیگر منسوخ شده و در مقابل سایت هایی نیز وجود دارند که با بروز رسانی مداوم سیستم خود روز به روز کیفیت کاری خود را بالا میبرند و اجازه نمی دهند تا تغییرات الگوریتم‌های الکسا باعث کوچکترین اختلالی در سیستم همیشه پایدارشان شود.

یکی از معروف ترین وبسایت ها در این زمینه وب سایت الکسا یار می باشد که با بروز رسانی های مکرر و بهبود الگوریتم خود بازده بسیار عالی را در بین سایت های هم تراز خود رقم میزند. سایت الکسا یا در حال حاضر در آدرس اینترنتی ( alexayar.com )  در حال فعالیت می باشد و روز به روز فعالیت خود را گسترش می دهد یکی از مهمترین اصولی که سایت الکسا یار به آن پایبند است استفاده است آی پی های مختلف با رنج های متفاوت و کاملا ایران است . این سایت سعی می کند برای بهبود رتبه الکسا تا حد امکان از محدوده آی پی متفاوت استفاده کنند بدین منظور مهمترین منبع این سایت استفاده است پاپ آپ ها می باشد تا بدین وسیله بتواند هزاران آی پی متفاوت به مشتریان ارائه دهد.

کاربرانی که  تبلیغات خود را در الکسا یار ثبت میکنند باید مقدار زمان بازدید کننده از سایت خود را نیز مشخص نمایند. مقادیر مختلفی که این مقدار دریافت می کنند از ۳۰ ثانیه شروع می شود با افزایش ۳۰ ثانیه ای پله پله تا ۳۰۰ ثانیه پیش میرود و مسلما هر کدام از این زمانها قیمت خاص خود را دارند.

شما  در زمان زمان ثبت تبلیغ میتوانید موارد دیگری نظیر تعداد صفحات در هر بازدید را مشخص نمایید. مقداری پیش فرض تعداد صفحات هر بازدید عدد ۲ می باشد زیرا برای بهبود نرخ خروج الکسا بهتر است ، بدین منظور حداقل هر آی پی دو بار در سایت شما وارد شود و حداقل دو صفحه را مشاهده نمایید.

برای دستیابی به یک رتبه الکسای  ثابت شما حداقل باید سه ماه تبلیغ خریداری نمایید و در طول این سه ماه به طور پیوسته تبلیغ خود را شارژ کنید زیرا از آنجا که رتبه الکسا مقدار میانگین بازدید سه ماهه اخیر شما می باشد اگر کمتر از این مقدار را خریداری نمایید رتبه الکسای سایت شما به بالاترین حد ممکن خود نمی رسد و نتیجه نهایی را نمی توان مشاهده کرد. پس از اینکه به مدت ۳ ماه شما تبلیغات را برای بهبود بازدید و الکسای سایت خود خریداری نمود اید و سایت شما به بالاترین و بهینه ترین حد الکسای خود با این مقدار تبلیغ رسید. شما در ادامه زمان نیز باید تبلیغ خود را تمدید نمایید زیرا اگر تبلیغات متوقف شوند، رتبه الکسای شما کاهش خواهد یافت و به  همان شکلی که افزایش یافته و بهبود پیدا کرده کاهش خواهد یافت و سقوط خواهد کرد. البته همانند بهبود سقوط رتبه نیز به صورت سریع نبوده و طی مدتی که بوده سه ماه دقیقاً همان شکلی که افزایش پیدا کرد کاهش پیدا میکند.البته اگر شما با استفاده از روش‌های دیگر بازدیدکنندگان ثابتی به سایت خود آورده باشید و از الکسایار در شروع کار خود فقط برای افزایش های اولیه رتبه استفاده کرده باشید میتوانید کاهش کمتری را تجربه کنید.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نکاتی جالب در افزایش بازدید سایت

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. با سامانه ایران رادا رتبه گوگل و الکسا سایتتان را بهبود دهید.

  ویژگی های استفاده از ایران رادا :
  1 ) بهبود رتبه الکسا
  2 ) بهبود جایگاه سایت در گوگل
  3 ) افزایش بازدید واقعی سایت
  4 ) بهبود بانس ریت و پیج ویو و تایم سایت
  5 ) قیمت مناسب و تاثیر گذاری بالا

  به ما اعتماد کنید و یکبار تست کنید

  اطلاعات بیشتر و سفارش در لینک زیر :

  support.iranrada.com/aff.php?aff=081