پادویش

ادرو : کسب و کارمان را چگونه رونق دهیم ؟

ادرو

اقتصاد یکی از اولین نیاز های بشری می باشد و کسب کار یکی از پایه های مهم این نیاز مهم بشر. اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید ، درست آمده اید . امروز راهی را برای رونق کسب و کارتان برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. راهی برای افزایش فروش و رونق کسب کار های شما.

امروز روشی را برای افزایش فروش و بازدید بنگاه اقتصادی شما در اینترنت برای شما عزیزان معرفی خواهم کرد. تا بتوانید به کمک آنها خدماتتان را برای بیش از 60 درصد جامعه امروزی با هزینه اندکی معرفی نمایید. تبلیغات !

تبلیغات یکی از بزرگترین ابزار برای گسترش کسب و کار و درآمد می باشد و تمامی تجار بزرگ همیشه این مورد را در روند کسب و کار خود بکار می برند. همه و همه برند ها به دنبال افزایش فروش ، بازدید از بنگاه های اقتصادی اینترنتی یعنی وبسایت ها هستند. پس با ما باشید.

ادرو

همه ما کسب و کارهای کوچک و بزرگی داریم که نیاز به معرفی دارند. یکی از مواردی که برای موفقیت هر کسب وکار جدیدی لازمه، تبلیغات درست و به جا هست. 
ما همه با تبلیغات سنتی مثل روزنامه، تلویزیون و بیلبورد و هزینه های بالای آن آشنا هستیم. اما این نوع تبلیغات با توجه به هزینه های بالا و هم چنین تغییر رفتار و عادات مشتریان  انتطارات را برآورده نمی کند,چه طور می تونیم بهترین روش تبلیغ رو پیدا کنیم ؟
ادرو یک سیستم هوشمند تبلیغاتی در ایران است ، که قادر است کسب و کار شما رو هدفمند به مشتریان نشان دهد، مشتریانی که به دنبال محصولات شما هستند.

شما در ادرو می توانید با توجه به بازار هدف و مخاطبان خود خواهید توانست،کمپین های تبلیغاتی تان به 3 روش زیر گسترش دهید:
تبلیغات عادی: تبلیغات کلیکی و نمایشی است که به صورت عمومی در تمامی وبسایتها به نمایش در می آید.
تبلیغات موضوعی: با انتخاب این حالت تبلیغ شما در دسته ی مطالب با موضوع مرتبط نمایش داده می شود. به عنوان مثال اگر دسته ی الکترونیک و IT  را انتخاب کنید تبلیغ شما در صفحاتی که مطلب آن راجع به الکترونیک و IT  باشد نمایش داده می شود.
تبلیغات هوشمند: با وارد کردن کلمات کلیدی تعیین می کنید که تبلیغ تان دقیقا در کجا نمایش داده شود ، به عنوان مثال اگر کلمه کلیدی تان اتومبیل باشد تبلیغ شما هرجایی که کلمه اتومبیل باشد نمایش داده می شود. کلمات کلیدی می تواند شامل کلمات تخصصی شغل شما و حتی برندهای رقیب تان باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم طراحی پکیج های تخصصی مناسب کسب و کارهای گوناگون است.

بیشتر بخوانید  زمزمه های کاهش قیمت اینترنت در ایران تا پایان سال

آدرس وبسایت ادرو : www.adro.ir

مفید بود ؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ادرو : کسب و کارمان را چگونه رونق دهیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *