حدود 6 میلیون پی 20 و پی 20 پرو هوآوی در کمتر از سه ماه فروخته شد!

هوآوی

یکی از کمپانی های چینی که در عرصه ی تولید گوشی های هوشمند به یکی از قطب های قدرت در جهان تبدیل شده است، کمپانی هوآوی می باشد. این کمپانی با معرفی سری جدید گوشی های خود با نام پی 20 و پی 20 پرو اعلام کرد که قطعا این دو گوشی جزو برترین گوشی های این کمپانی خواهند شد و کاربران زیادی را به سمت خود جذب خواهند کرد و اکنون پس از گذشت چندماه آماری منتشر شده است که نشان می دهد این دو گوشی هوشمند در طول این مدت تعدادی حدود 6 میلیون به فروش رفته اند.

این غول فناوری چینی توانسته است حدود ۶ میلیون دستگاه گوشی هوآوی پی 20 و هواوی پی 20 پرو را تنها در زمانی کمتر از سه ماه در بازارهای جهانی فروش برساند. این مقدار فروش در ادامه‌ ی برنامه‌ ریزی های هوآوی برای فروش حداقل 200 میلیون گوشی در سال ۲۰۱۸ می باشد. مدیر اجرایی هوآوی، کوین هو، در قسمت گوشی‌های هوشمند، در روز چهارشنبه در نمایشگاه CES آسیا گفت که جدید ترین سری محصولات پی این کمپانی ، پی 20 و پی 20 پرو، نسبت به نسل پیشین همین سری، پی 10، به میزان 81 درصد فروش بیشتری در در سراسر جهان داشته اند. اگر اپراتور مخابراتی AT&T در ایالات متحده می‌ توانست با کمپانی هوآوی وارد همکاری نماید، قطعا این رقم فروش از این مقدار نیز بالاتر می‌ رفت.

هوآوی

در ماه ژانویه و در آخرین لحظات، به دلیل فشارهای ایالات متحده امریکا و سازما‌ن‌ های اطلاعاتی، اپراتور AT&T نتوانست با کمپانی هوآوی وارد همکاری نزدیک بشود. ایشان در سخنان خود گوشی‌ های سری پی 20 را مورد تحسین قرار داد. گوشی‌ های سری پی ۲۰ این کمپانی به سراسر نقاط جهان عرضه شده‌ اند و کوین هو موفقیت تیم فروش هوآوی را به دانش تیم فنی و تلاش مهندسان این کمپانی در راستای توسعه‌ ی محصولی مناسب به منظور عرضه‌ به بازارهای هدف نسبت داد.

لازم به ذکر است که کمپانی هوآوی هنوز هیچ تحلیلی از میزان فروش این گوشی‌ ها در بازارهای جهانی ارائه نکرده است و معلوم نیست دقیقا در کدام مناطق جعرافیایی فروش بیشتری به ثبت رسیده است. هر چند به نظر می‌ رسد مقدار قابل توجهی از فروش این کمپانی مربوط به بازارهای اروپایی می باشد. بعد از عدم موفقیت هواوی برای ورود به بازاهای ایالات متحده، این کمپانی تلاش کرد تا در بازارهای اروپایی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و خودش را نشان بدهد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : حدود 6 میلیون پی 20 و پی 20 پرو هوآوی در کمتر از سه ماه فروخته شد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *