لومیا 940 نه ! لومیا 950 باریک و فلزی ، زمان انتشار ماه آبان

لومیا 940 نه ! لومیا 950 باریک و فلزی ، زمان انتشار ماه آبان

در هفته گذشته ، یک وبلاگی که نویسنده ی آن چینی است و در حوزه ی تکنولوزی اللخصوص ویندوز فون فعالیت دارد و از اعتبار مختصری هم برخوردار است. ادعا کرده که مایکروسافت از پرچمدار لومیای خود که قرار بود در آینده ای نزدیک با نام لومیا 940 معرفی شود. گذشته است . این جریان از این قرار است که مایکروسافت لومیا تصمیم گرفته است که از نسل قبل که لومیا 930 نام داشت مستقیم به سمت شماره ی لومیا 950 و لومیا 950XL برود و شماره 940 را در بین آنها جا بیاندازد.

لومیا 940 نه ! لومیا 950 باریک و فلزی ، زمان انتشار ماه آبان

این خبر ها و جست خیز های مایکروسافت راجب پرچمدار لومیا مشهود است که این شرکت برنامه های زیادی برای آن ریخته و بدون شک میخواهد با انتشار ویندوز 10 که جهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد یک ابر پرچمدار هم مبتنی بر این سیستم عامل  تولید که تشنه های ویندوز فون به آن ترقیب شوند . از طرفی کسانی که از ویندوز 10 خوششان بیاید یک نیم نگاهی هم به موبایلی با این سیستم عامل خواهند انداخت. خبر هایی که راجب تغییر شماره ی لومیا بود را مدیر عامل این شرکت ساتیا نادلار ذکر کرده و همچنین گفته که این یک حرکت تاریخ ساز برای مایکروسافت خواهد بود (یک پرچمدار جدید در کنار ویندوز 10 ) گذشته از این حواشی تنها چیزی که راجب این لومیا مسلم است ، داشتن ویندوز 10 میباشد.

منباع همچنین مشخصات بیشتری را تایید کرده اند و گفته میشود که این گوشی ،  Talkman و Cityman  هم خواهد داشت. همچنین بدنه این لومیا فلزی است و در ماه نوامبر که مصادف با آبان میشود برای معرفی آن مناسب است. این گوشی همچنین به آخرین فناوری اتصال USB  نوع-C مجهز است. بقیه ی جزئیات در ماه اکتبر مشخص خواهند شد. در تصویر زیر میتوانید برخی از مشخصات احتمالی پرچمدار آینده ی لومیا که قرار است در دو نسخه لومیا 950 و لومیا 950XL منتشر شود را می بینید.

لومیا 940 نه ! لومیا 950 باریک و فلزی ، زمان انتشار ماه آبان

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کروم از مایکروسافت استور حذف شد

نظرات در مورد : لومیا 940 نه ! لومیا 950 باریک و فلزی ، زمان انتشار ماه آبان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *