پادویش

گوشی موبایل 800 ساله کشف شد !

گوشی قدیمی

به گزارش زوم تک به نقل از وب سایت vonpress شی ای تاریخی کشف شده است که شباهت بسیار زیادی به گوشی های موبایل دارد . این تصاویر در کانال یوتیوب یکی از رسانه های خبری منتشر شد . براساس این گزارش این شی تاریخی در شهر Fuschl am See،در کشور اتریش پیدا شده است .

فرادرس

گوشی 800 سالهبراساس تصاویر منتشر شده از این گوشی تاریخی ، شماره های موجود در این گوشی ، با خطوط میخی نوشته است که نشانگر این است که این اثر تاریخی از سمت سومری ها ارائه شده است .

اگر اطلاعات منتشر شده در مورد این گوشی واقعیت داشته باشد می توان این گوشی را به عنوان قدیمی ترین گوشی موبایل در جهان و تاریخ بشر معرفی کرد .

گوشی قدیمیبراساس گزارش های منتشر شده در مورد این گوشی قدیمی ، مبدا این گوشی به خاورمیانه و عراق کنونی میرسد چرا که خطوط بکار رفته در این گوشی با خطوط سومری نوشته شده است اما این اثر تاریخی از اتریش کشف شده است ، که شاید ردپای قاچاقچیان آثار تاریخی  در این  موضوع را نشان می دهد .

شک هایی در مورد واقعی بودن این گوشی وجود دارد ، اما با توجه به اطلاعاتی که دانشمندان در مورد این اثر تاریخی مطرح شده است احتمال واقعی بودن این گوشی به عنوان قدیمی ترین گوشی جهان مطرح می شود . در ادامه ویدئویی که در این گوشی در دنیای اینترنت منتشر شده است را مشاهده خواهید کرد . با ما همراه باشید .

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گوشی موبایل 800 ساله کشف شد !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *