پرداخت خلافی در بلو بانک در کمتر از 5 دقیقه؛ آنی، به آسانی

بلو بانک

بلو بانک سامان، در نسخه سوم اپلیکیشن خود، اقدام به معرفی سرویس جدیدی نموده است که به پرداخت خلافی خودرو در کمتر از 5 دقیقه امکان می‌دهد. این سرویس با نام “خدمات خودرو”، به منظور بهبود تجربه کاربران در مدیریت و پیشگیری از خطرات مرتبط با رانندگی، معرفی شده است.

این سرویس جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت جامع و تجمیعی، اطلاعات مربوط به تخلفات رانندگی خودروی خود را مشاهده نمایند. با دسترسی سریع و آسان، کاربران می‌توانند به اطلاعاتی نظیر نوع تخلف، تعداد تخلفات و مبلغ مجموع جریمه‌های خود دسترسی پیدا کنند.

امیراحمد باقرآبادی، مدیر محصول بخش پرداخت و بازگشت پول بلو، درباره سرویس خدمات خودرو توضیح می‌دهد: “در بلو، برای پرداخت خلافی خودرو، اگر برای پلاک خودرویتان جریمه‌ای ثبت شده باشد، می‌توانید آن را به صورت تجمیعی استعلام بگیرید و پرداخت کنید. این پرداخت به صورت آنی از طریق راهنمایی و رانندگی صفر انجام می‌شود.”

وی با توجه به تفاوت این سرویس با سایر نرم‌افزارها، اظهار می‌کند: “تفاوت بلو با سایر نرم‌افزارهای مشابه، در سرعت و سهولت عملکرد آن است. در بلو، شما با یک کلیک ساده می‌توانید مبلغ خلافی را استعلام کرده و با پرداخت آن، خلافی خودرویتان را به صفر برسانید، بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات بانکی به درگاه‌های دیگر.”

باقرآبادی افزود: “از آنجا که این سرویس در بخش خدمات خودرو بلو ارائه می‌شود، باید توجه داشته باشید که این تنها یکی از خدمات نخستین است و در آینده نزدیک، امکاناتی نظیر استعلام و پرداخت خلافی غیرتجمیعی، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت عوارض شهرداری خودرو و حتی خرید طرح ترافیک شهر تهران نیز به بلو بانک اضافه خواهند شد.”

باید ذکر کرد که با به روزرسانی نسخه سوم اپلیکیشن بلو، کاربرهای بانک سامان از این سرویس جدید بهره‌مند خواهند شد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پرداخت خلافی در بلو بانک در کمتر از 5 دقیقه؛ آنی، به آسانی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *