پادویش
blank
blank

ویندوز 9 کی رونمایی می شود ؟!

4 نظر امیر رضا عبدالهی

4 پاسخ برای “ویندوز 9 کی رونمایی می شود ؟!”

 1. blank رامین گفت:

  موافقم

 2. blank رضا گفت:

  شما الان نظر دادید یا با بالایی رقابت کردید ؟؟؟!!

 3. blank امیر محمد زینی وند گفت:

  ویندوز 8 ممکن است به زودی توسط آستانه تعویض شود. لنس ویتنی / CNET

  مایکروسافت ویندوز 9، جانشین ویندوز به طور گسترده ای panned 8، می تواند در پایان ماه آینده با توجه به یک گزارش جدید نشان داده شده است.

  مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی ویژه در 30 سپتامبر (1393/7/8)برای نشان دادن خاموش ویندوز 9، آستانه گزارش شده است، با استناد به افرادی که ادعا می کنند به دانش از برنامه های این شرکت می باشد. تاریخ در حال حاضر “آزمایشی” بر اساس این گزارش.

  این هنوز روشن نیست که آیا ویندوز 9 در واقع به عنوان ویندوز 9. سیستم عامل شناخته شده است در حال حاضر با کد نام آستانه ویندوز، هر چند آن را بسیار محتمل است که مایکروسافت طرح شماره خود را با پلت فرم بعدی را حفظ خواهد کرد.

  هفته گذشته، سایت خواهر CNET شوند گزارش داد که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک “پیش نمایش فناوری” از آستانه در پایان ماه سپتامبر و یا اوایل اکتبر. در این گزارش از مری جو فولی نشان داد که کاربران قادر خواهند بود تا سعی کنید از سیستم عامل است، اما نیاز به به روز رسانی نرم افزار به طور خودکار به پلت فرم دانلود در هر ماه.

  هر گاه آستانه باعث می شود ظاهر، آن را انتظار می رود که با طیف گسترده ای از بهبود، از جمله یک “مینی” منوی هوشمند، پنجره جداگانه برای برنامه های مترو به سبک در حال اجرا بر روی دسکتاپ، و حمایت از دسکتاپ های مجازی است.

  به گفته منابع آستانه در، مایکروسافت خواهد شد نمایشگاه برخی از این پیشرفت ها و ویژگی های جدید در این مراسم در سپتامبر 30. سیستم عامل باید به عنوان یک پیش نمایش بتا به زودی پس از آن راه اندازی.

  در بیانیه ای به CNET، مایکروسافت موجز در پاسخ به این خبر بود، گفت: تنها آن است که “هیچ چیز برای به اشتراک گذاشتن” در این نقطه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *