همکاری گوگل و آئودی و آوردن اندروید به خودروها

با گسترش فناوری و تکنولوژی روز به روز این تکنولوژی های در زندگی روزمره ما بیشتر می شوند ، یکی از این فواید استفاده از تکنولوژی کامپیوتری در ماشین ها می باشد. اخیرا گوگل با همکاری آئودی تصمیم دارد که در این خودرو ها از سیستم عامل اندروید استفاده ببرد.

audi-exterior

شرکت گوگل و آئودی طبق اخباری که منتشر شده است در حال همکاری با هم هستند تا هر دو ، با اپل در زمینه ماشین های هوشمند رقابت شدیدی پیدا کنند. شرکت ساخت اتومبیل در آلمان و کمپانی غول پیکر جستجوگر در اینترنت طبق شایعاتی که پخش شده است خودشان را برای نمایشگاه CES 2014 آماده می کنند که در آنجا ماشین هایی که سیستم عامل اندروید را پشتیبانی می کنند معرفی شود. طبق روزنامه وال استریت ژورنال از این به بعد رانندگان ماشین های آئودی می توانند از اپلیکیشن های اندروید در ماشین خود استفاده کنند.

در واقع این کاری که گوگل می خواهد انجام دهد هدفش رقابت با شرکت اپل است چون که گوشی های آیفون هم اکنون برخی از شرکت های اتومبیل سازی با استفاده از چشم Siri از این سیستم عامل در ماشین ها مانند Chevy ، Honda و Volkswagen استفاده می کنند که در آینده نزدیک نیز استفاده از این تلفن ها بیشتر می شود.

در بین این رقابت سختی که بین اپل و گوگل در جریان است ، شرکت آئودی و تیم اندروید در حال فکر کردن به جذب مشتری های بیشتر به سمت خودشان هستند ، چون که هر چقدر تکنولوژی در ماشین های سواری بیشتر شود رانندگی در آن بیشتر لذت بخش خواهد بود و سفر دلچسب تر می شود.

امیدواریم این تکنولوژی و فناوری های جدیدی که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود مردم بتوانند از آنها استفاده بکنند و هم خودشان از این ماشین ها لذت می برند هم این که امنیت سفر آنها بیشتر می شود و با آرامش خاطر به مسافرت می روند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !

نظرات در مورد : همکاری گوگل و آئودی و آوردن اندروید به خودروها

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *