آنتی ویروس پادویش

قیمت خودروهای داخلی 7.18 درصد افزایش خواهد یافت

خودروهای داخلی

این افزایش قیمت در بازار همه را درگیر کرده و قیمت خودرو از سال ۹۱ هم آشفته تر شده است و این رقابت سرسختانه موجب بدبختی و بی چارگی افراد و خریداران شده است. این موضوع بجز ضرر به همه افراد و برشکستگی شرکت ها در بر دارد. این افزایش های قیمت خودرو ها در حالی اتفاق افتاده که کمپانی های قطعه سازی افزایش ۵۰ الی ۳۰ درصدی داشته اند ، و شرکت های خودرو سازی داخلی هم درخواست افزایش دست کم ۲۰ درصدی را خواستار هستند. و این موضوع باعث شده که تقاضای افراد جامعه را تحت تاثیر قرار داده است. و این شورا تصمیم خود در مورد افزایش قیمت ها خبر داده است که هیچ تناسبی بین دو طرف وجود ندارد.

آقای رضا شیوا در جلسه آیی که برگزار شده بود گفته که افزایش قیمت خودرو ها گفته است ، که شورای رقابت دستورالعمل مناسبی را برای قیمت در سال ۹۷ تنظیم کرده است، گفته طبق محاسباتی در مرکز ملی رقابت میزان افزایش قیمت وسایل نقلیه داخلی که شامل قیمت گذاری هستند انتشار یافته است. همچنین وی گفته که خودرو های داخلی شرکت ایران که قیمت گذاری شده اند مجوزی مبنی بر افزایش ۷.۱۸ درصدی را داشته اند و اضافه کرد که خود رو های سایپا هم با همان رنج قیمت یعنی ۷.۰۱ درصدی تعیین شده است.

خودروهای داخلی

رییس شورا اعلام کرده که ، در قسمت خودروهای مدیران هم به صورت نسبی افزایش ۵.۶۲ تایید شده از مرکز ملی رقابت قرار گرفته است. آقای شیوا در مورد اجرای این افزایش قیمت ها گفته ، از ابتدای تیر ماه همین سال خودروسازی به بیشترین میزان درصد های اعلامی افزایش یافته است. به همین دلیل کم بود عرضه به وسیله خودرو ساز ها ، بیشتر شدن دوباره در بازار خودروسازی به دلیل نبود تثبیت در فروش خط تولید و کمپانی ها به سمت برشکستگی می رود و افراد زیادی بیکار می شوند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قیمت خودروی برلیانس

نظرات در مورد : قیمت خودروهای داخلی 7.18 درصد افزایش خواهد یافت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *