پادویش

زیباترین زنان جهان با میکاپ 2017

میکاپ

مدل های میکاپ و شینیون یکی از جذاب ترین موضوعاتی است که خانم ها به دنبال آن هستند .در این مقاله زیباترین زنان جهان با میکاپ و شینیون 2017 جمع آوری شده است . تصاویری از مدل های میکاپ جذاب برای خانم های جوان و سخت پسند. در ادامه این پست تصاویری از مدل های میکاپ 2017 را مشاهده خواهید کرد.

فرادرس

میکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپمیکاپ

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : زیباترین زنان جهان با میکاپ 2017

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. رومما ایرانیان از سوی کمپانی برزگ رومما پاریس در ایران مجوز گرفت
  اولین دوره آموزشی میکاپ ٬ آرایشگری و مدلینگ در پاریس فرانسه و شهر های ایران با بهترین اساتید فرانسوی برای فارسی زبانان(خانم و آقا )
  کمپانی رومما پاریس برای علاقمندان به حرفه های میکاپ ٬ آرایشگری و مدلینگ دوره های آموزشی در پاریس و شهر های ایران برگزار می‌کند همچنین از افرادی که در این سه حرفه فعالیت تخصصی دارند دعوت به همکاری می‌رسانیم .
  در هر دوره آموزشی تعدادی از کارآموزانی که درخواست کار در این کمپانی را داشته اند و مورد تایید قرار بگیرند با آنها قرارداد رسمی از سوی کمپانی نوشته می‌شود و از امتیازات : اقامت یک ساله ٬ حقوق و مسکن برخوردار خواهند شد
  لازم به ذکر است که دوره مدلینگ کاملاً به صورت رایگان برگزار میشود و تمام هزینه های مربوط به دوره آموزشی ٬کاملاً به عهده کمپانی رومما می باشد و پذیرفته شدگان به استخدام این کمپانی در خواهند آمد و از تمامی مزایا از جمله اقامت یک ساله ٬ مسکن و حقوق بهرمند خواهند شد
  آدرس : 5 Rue de Poitiers 75007 Paris
  تلفن : 33753123316+
  وب سایت : romema-fa.com
  romema-club.com