آنتی ویروس پادویش

اخبار جدید Xperia Z4

Sony-Xperia

اخبار جدید Xperia Z4: همان طور که در اخبار قبلی در مورد Xperia Z4 گفتیم این گوشی در کنگره جهانی موبایل بارسلونا رو نمایی خواهد شد .اما سونی در قصد ندارد این بار هم Xperia Z4 را در کنگره به نمایش بگذارد . و تنها محصولی که سونی در بارسلونا ارائه خواهد کرد ؛ با توجه به XperiaBlog یک گوشی هوشمند جدید بسیار خوب و مقاوم در برابر آب به نام Xperia M4 Aqua را در کنگره جهانی موبایل معرفی می کند .

بدیهی است که Xperia M4 Aque  می تواند یک جانشین مناسب برای Xperia M2 Aqua باشد (به نظر می رسد سونی در جال راه اندازی Xperia M4 است و هیچ قصدی برای ارائه Xperia M3 Aqua ندارد).

همانند Xperia Z4 گوشی جدید Xperia M4 سونی نیز باید از آندروید 5.0 آب نبات چوبی برای راه اندازی سیستم اش استفاده می کند .در حالی که ما چیز زیادی از این دستگاه نمی دانیم و به نظرمون همون Xperia M2 با تغییرات  انجام گرفته است.Xperia M4 یک گوشی سطح متوسط است با فناوری اتصال LTE و یکی از گوشی های ضد آب قدرتمند در سطح گوشی های هوشمند است این گوشی از نرم افزار ورژن 28.0.A.XXX  استفاده می کند .IP68  : به این معنی است که Xperia M4 می تواند برای بیش از 30 دقیقه زیر آب سالم بماند این در حالی است که عمق آب 1 متر باشد.

زوم تک : در نتیجه این بار هم Xperia Z4  در  MWC 2015 (کنگره جهانی موبایل بارسلونا  ) رو نمایی نمی کند. در عوض سونی ، ممکن است برنامه ریزی برای راه اندازی Xperia Z4 در تابستان باشد . ما خود را برای MWC 2015  بارسلونا آماده می کنیم موطمئنا در این رابطه اخبار جالبی را برایتون ارائه خواهیم داد و امید وارم هر چه زود تر این Xperia Z4 رونمایی شودتا از اخبار ها و شایعات موجود دور شویم .

در زیر مقایسه ای از پیشرفت سری های Xperia Z و سری Xperia M  را ملاحضه می کنید:

Xperia Z4  و سری پیشرفت

منبع : فون ارنا

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آشکار شدن طراحی هدفون سونی LinkBuds 2

نظرات در مورد : اخبار جدید Xperia Z4

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *