پیش نمایش جدیدی از ویندوز 10 به همراه مرکز نوتیفیکیشن + دانلود پیش نمایش

پیش نمایش جدیدی از ویندوز 10 به همراه مرکز نوتیفیکیشن : درست چند هفته پیش بود که مایکروسافت پیش نمایشی برای ویندوز 10 در اختیار عموم کاربران قرار داده بود تا آن را مشاهده کنند اما حالا با تغییراتی در نرم افزار این ویندوز، امکانات جدیدی مانند مرکز نوتیفیکیشن در این سیستم عامل قرار داده است.

این منوی زیبا که دارای اطلاعات زیادی از ویندوز را در خود جا داده است در کنار ساعت ظاهر می شود و زیبایی خاصی به این ویندوز داده است. طبق گفته ی مایکروسافت در پیش نمایش جدید ویندوز 10 نزدیک به 7000 دچار تغییراتی شده اند.

این بخش جدید که Action Center یا Notification Center نامگذاری شده استدر نسخه پیش نمایش 9860 موجود است. این قسمت هشدار ها و پیغام هایی که بسیاری از نرم افزارهای مایکروسافت که در ویندوز 8 نیز وجود داشته بودند از آنها هم پشتیبانی میکنند، اما اگر پیغامی برای شما در این اطلاع رسان نمایش داده شود در حال حاضر قادر به پاسخ آن نخواهید بود و باید منتظر نسخه جدید این ویندوز که احتمالا سال آینده معرفی می شود بود.

ACDesktopFull.0

از دیگر تغییرات ویندوز می توان به آسان شدن پشتیبانی از برنامه کیبورد برای انتقال از یک مانیتور به دیگری عنوان کرد بطوری که با فشار دادن دکمه ویندوز + شیفت + فلش مورد نظر روی کیبورد به راحتی بین مانیتورها عبور کنید که حتی در این انتقال انیمیشنی برای عبور بین مانیتورها قرار داده است که کار شما را بسیار جذاب می کند.

همچنین در این پیش نمایش به کاربران این اجازه داده شده است تا زمانی که تغییراتی بر روی ویندوز صورت بگیرد با سوویچ کردن به راحتی به تغییرات مورد نظر می رسند. پیش نمایش این ویندوز در حال حاضر در دسترس است و می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود پیش نمایش ویندوز 10 نسخه 32 بیتی (2.9 گیگابایت iso)

دانلود پیش نمایش ویندوز 10 نسخه 64 بیتی (3.8 گیگابایت iso)

منبع : theverge

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونه آیتم Hibernate را به منوی استارت ویندوز 10 اضافه کنیم

نظرات در مورد : پیش نمایش جدیدی از ویندوز 10 به همراه مرکز نوتیفیکیشن + دانلود پیش نمایش

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *