آنتی ویروس پادویش

پا به پایی با تلگرام! / واتساپ و آپدیت جدید دربردارنده ویژگی های پیشین تلگرام

آموزش تلگرام  :‌با این وجود که واتساپ از همان ابتدا جذب مخاطب خوبی به نسبت دیگر اپلیکیشن های پیام رسان داشت و کاربران زیادی را به سمت خود کشاند، همواره در بروزرسانی امکانات خود دیرتر از سایر رقبا عمل کرده است، بطوریکه بنظر می رسد تنها به خاطر عقب نماندن از بقیه، و نه داشتن ایده ای جدید، تصمیم به بروزرسانی گرفته است.
اضافه شدن امکان مکالمه صوتی بعد از گذشت مدت ها از زمان عادی شدن این ویژگی در پیامرسان ها، افزوده شدن قابلیت نمایش اطلاعات کلی صفحه وب با قرار دادن یک لینک و… ساده ترین امکانات یک پیامرسان بودند که واتساپ تا آخرین لحظات نسبت به قرار دادن آن ها مقاومت نمود.

نکته جالب توجه اینجاست که اپلیکشنی همچون تلگرام که به جز کشور ایران (80.5 درصد کل کاربران) ، روسیه (11 درصد) و ایتالیا در جایی دیگر محبوبیت خاصی نداشته و تقریبا مانند تعداد زیاد پیامرسان های موجود در گوگل پلی که حتی نام آن ها به گوش ما نخورده است ناشناخته است، امکانات بیشتری نسبت به واتساپ ارائه می دهد.از جمله ویژگی های نه چندان جدید تلگرام که امروز به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از فایل های تصویری با فرمت gif برای پخش ویدئوهای بدون صدا است که این امر با با حجم پایین فراهم می سازد.
گفتنی است تا پیش از این شاید کسی مورد اصلی استفاده از تصاویر با این پسوند را نمیدانست و تنها استفاده آن در تبلیغات بنری قرار داده در وب سایت ها بود.

برای استفاده از این ویژگی در آپدیت جدید واتساپ، میبایست درون اپلیکیشن به ضبط ویدئو پرداخته و اگر ویدئو ۶ ثانیه و یا کمتر از آن باشد، این حق انتخاب به شما داده خواهد شد که آن را تبدیل به فایل GIF کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  ترفند تلگرام / خواندن پیام ها بدون خوردن تیک دوم

نظرات در مورد : پا به پایی با تلگرام! / واتساپ و آپدیت جدید دربردارنده ویژگی های پیشین تلگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *