پادویش

واتساپ بهتر است یا تلگرام

واتس اپ/تلگرام

واتساپ بهتر است یا تلگرام : واتس اپ و تلگرام جز اپلیکیشن های هستند که امروزه کاربران زیادی از آنها استفاده می کنند و در واقع این دو اپلیکیشن به عنوان رقبای اصلی یکدیگر به شمار می روند. واتس اپ از نظر جهانی اپلیکیشنی به شمار می رود که توانسته بیشترین تعداد کاربران فعال را در جهان بدست بیاورد. البته نکته ی که اینجا جالب است برعکس بودن این موضوع در ایران است. در ایران میزان کاربرانی که از تلگرام استفاده می کنند از واتس اپ زیادتر بوده است چرا که برخی از مسائل امنیتی سبب بروز این موضوع شده اند.

فرادرس

این دو اپلیکیشن از نظر ظاهری با یکدیگر تفاوت های زیادی ندارند و هر دو برای ارسال پیام ، فایل و کلیپ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. اما در میان آنها تفاوت های نیز دیده می شود که می تواند برتری آنها را نسبت به یکدیگر نشان دهد.

تعداد کاربران : یکی از موضوعات مهمی است که شما باید به آن دقت داشته باشید.در بسیاری از اپلیکیشن ها حتی اگر کاربران شما از آن استفاده نکنند بسیاری از قابلیت ها و ویژگی های آن بدرد شما نخواهد خورد.همانطور که در پاراگراف های فوق اشاره کرده ایم میزان کاربران فعال تلگرام بیشتر از واتس اپ است پس اگر از دید تعداد کاربران بخواهیم انتخاب کنیم تلگرام برای ایران بهتر است.

قابلیت ها و امکانات: هر دو این اپلیکیشن ها ، قابلیت ها و امکانات زیادی دارند که منحصر به فرد می باشند و برای بررسی دقیق باید هر کدام از این قابلیت ها دقیقا ارزیابی شوند.

امنیت : امنیت در واتس اپ نسبت به تلگرام کمتر است.


مقاله مرتبط : لینک های تلگرام در واتساپ مسدود شدند / اعلام جنگ واتساپ به تلگرام


تلگرام یا واتس اپ ؟؟؟

واتساپ بهتر است یا تلگرام : البته به صورت خلاصه می توانیم اینگونه با توجه به تجربه های کاربران و امکانات ویزه تلگرام به نسبت واتس اپ وضعیت بهتری داشته است و در میان کاربران ایرانی ، محبوبیت بیشتری دارد. با این وجود واتس اپ از امکانات فوق العاده ی مثل مکالمه صوتی پر سرعت و رمزنگاری سرتاسر برخوردار است که شاید همین موضوع سبب مهاجرت کاربران به این اپلیکیشن شوند. البته نباید از قابلیت ساخت کانال بدون داشتن محدودیت کاربر غافل شد.

نظر شما در مورد مقاله واتساپ بهتر است یا تلگرام چیست؟ به نظر شما کدام بهتر است؟ واتس اپ یا تلگرام ؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : واتساپ بهتر است یا تلگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *