پادویش

شرکت سامسونگ نسل جدید تلویزیون‌هایUHD را در ایران عرضه می کند

تلویزیون‌هایUHD را در ایران

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی سامسونگ در ایران این شرکت نسل جدید تلویزیون‌هایUHD را در ایران عرضه می نماید . براساس این خبر بزودی شاهد حضور این تلویزیون های هوشمند در ایران خواهیم بود.

تلویزیون‌هایUHD را در ایران توسط سامسونگ ارائه می گردد.

سامسونگ الکترونیکس، خبر از حضور تلویزیون‌های SUHD در ایران داد. سامسونگ که برای 9 سال متوالی پرفروش‌ترین برند تولیدکننده تلویزیون در دنیاست، این سری جدید تلویزیون خود را به بازار ایران معرفی کرد.
SUHD به دلیل مجهز بودن به تکنولوژی انحصاری نانوکریستال، در حال حاضر دارای بهترین قابلیت نمایش رنگ در صنعت تلویزیون در دنیا است، ولی رنگ تنها یکی از فاکتورهای کیفیت تصویر است که می‌توان با SUHD تجربه کرد. در این سری از تلویزیون‌های سامسونگ، همراهی سه عامل، بهترین کیفیت تصویر را پدید می‌آورند که عبارتند از بیشترین میزان کنتراست و جزئیات تصویر، مناسب‌ترین میزان روشنایی و الگوریتم تولید رنگ.

علاوه بر مشخصات فنی و طراحی قابل‌توجه SUHD، در دنیا از این محصول به عنوان تلویزیون دوستدار محیط‌زیست نام برده می‌شود. در میان مواد موجودی که در صنعت تولید صفحه‌نمایش تلویزیون کاربرد دارند، نانوکریستال به کار برده شده توسط سامسونگ، فاقد ماده سمی کادمیوم است. ماده نانوکریستال از ذرات نیمه‌هادی جدیدی ساخته شده است که با توجه به اندازه ذرات، طیف وسیعی از رنگ‌های متنوع را ساطع می‌کند. این فناوری نتیجه سال‌ها تحقیق بخش R&D سامسونگ است و تنها در انحصار شرکت سامسونگ قرار دارد. اتحادیه اروپا نیز استفاده از کادمیوم را از سال 2018 ممنوع کرده است.
گفتنی است تلویزیون SUHD سامسونگ، از خدمات پس از فروش شبکه گسترده سام سرویس بهره‌مند است. /

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شرکت سامسونگ نسل جدید تلویزیون‌هایUHD را در ایران عرضه می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *