پادویش

آموزش اسنپ چت

اسنپ چت

آموزش اسنپ چت : امروزه اپلیکیشن های زیادی ساخته شده اند که به شما کمک می کنند تا بتوانید با دوستان و آشنایان خود به اس ام اس دادن و دریافت کردن عکس بپردازید. اسنپ چت نیز یکی دیگر از این اپ های محبوب است که طرفداران زیادی نیز داشته است.اسنپ چت به کاربران خود این اجازه را داده تا بتوانند با فیلترهای متنوع اقدام به تغییر عکس های خود کنند و برای دیگران آنها را ارسال نمایند.

کار با اسنپ چت راحت است و تنها لازم است شما اسنپ چت را دانلود کنید و یک حساب کاربری برای خودتان بسازید که در ادامه چگونگی ساخت آن را به شما آموزش داده ایم.

نحوه ی ساخت حساب کاربری در اسنپ چت

آموزش اسنپ چت : 1)اپلیکیشن اسنپ چت را باز کنید و گزینه Sign Up  را انتخاب نمایید و بعد در کادر مربوطه آدرس ایمیلتان را وارد کنید. بعد از آن باید یک رمز برای اکانت خودتان تایپ کنید که بیشتر از هشت کلمه باشد.

2)تاریخ تولدتان را وارد کنید که البته نباید از 13 سال کمتر باشد در غیراینصورت شما نمی توانید از اپلیکیشن استفاده کنید. بعد شماره موبایلتان را وارد کنید که توسط اپلیکیشن یک پیامک برایتان ارسال می شود که با تایید آن وارد اپلیکیشن اسنپ چت خواهید شد.

نحوه ی کار با اسنپ چت

3) اگر می خواهید دوستان خودتان را اضافه کنید باید علامت روح که در بالای صفحه وجود دارد را لمس کنید و سپس گزینه Add friends را انتخاب نمایید و در صفحه ی جدیدی که برایتان باز می شود گزینه Add from address book را انتخاب کنید. شما می توانید هم اکنون به مخاطبان خود دسترسی داشته باشید و با این درخواست مخاطبان خود را اضافه کنید.

اگر گزینه های Add by user name و Add nearby می توانید برای پیدا کردن دوستان جدید استفاده کنید.

کار با اسنپ چت

تنظیمات

آموزش اسنپ چت : اگر می خواهید به تنظیمات دسترسی داشته باشید و شخصی سازی را انجام بدهید روی علامت روح کلیک کنید و وارد بخش تنظیمات شوید که علامت آن مانند چرخ دنده است. بعد از میان لیست Additional Services گزینه manage را انتخاب نمایید. در صورتی که می خواهید از افکت ها برای عکس های خودتان استفاده کنید باید فعال سازی گزینه فیلتر را انجام بدهید و اگر قصد ندارید که دوستان شما به واسطه شماره تلفن تان در اسنپ چت شما را پیدا کنند می توانید گزینه Mobile Number را انتخاب نمایید و سپس گزینه ی مربوطه را خاموش(OFF) نمایید.

فیلترهای اسنپ چت

 

4/5 - (3 امتیاز)

نظرات در مورد : آموزش اسنپ چت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *