ویژگی جدید در برنامه Google Now برای پخش موزیک

یکی از برنامه های جدیدی که در اندروید کیت کت 4.4 قرار گرفته است ، Google Now می باشد که بسیاری از کارهای کاربران را آسان کرده است. یکی از امکانات این برنامه پخش و گوش دادن به موزیک مورد علاقه خودتان از طریق دستور دادن به این برنامه است.

Google-Now-Play-some-Music

امکانات زیاد دیگری نیز در این برنامه قرار گرفته است ، مانند وقتی که بخواهید عکس یا فیلم بگیرید با گفتن کلمه Ok Google از منظره شما تصویربرداری میگیرد اما حالا یکی می خواهم یکی دیگر از امکانات این برنامه را برای پخش موزیک به شما توضیحاتی بدهم.

شما می توانید با گفتن جمله ی Ok Google , Play some music  به برنامه ی موسیقی گوگل ارجاع داده می شوید و به بدین ترتیب می توانید موزیک یا رادیو های دلخواه خودتان را گوش کنید. اگر یکی از مشترکان Google Play Music باشید ، لیست موزیک های شما همان خواهد بود که اخیرا به آهنگ ها در آن جا گوش داده اید.

google-music-feeling-lucky

بنابراین کاربران اندرویدی می توانند سریع به نرم افزار دوربین خود دسترسی پیدا کنند و به آهنگ های مورد علاقه خودشان نیز گوش دهند . این نشان می دهد که گوگل برای آسان تر کردن دستیابی به اپ ها هر کاری می کند . منتظر ویژگی های جدید این برنامه باشید.

phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کار نکردن صفحه کلید اندروید در برنامه یوتیوب: 6 راه حل

نظرات در مورد : ویژگی جدید در برنامه Google Now برای پخش موزیک

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *