آنتی ویروس پادویش

آموزش دانش آموز محور با تکنولوژی های نوین در مدارس

samsung bring life to business

آموزش دانش آموز محور با تکنولوژی های نوین در مدارس : اولین و برگترین همایش راهکارهای تجاری شرکت سامسونگ در تهران آغاز به کار کرد. این همایش به معرفی راه حل ها ی نوین سامسونگ در حوزه ها و صنایع مختلف  کسب و کار به ویژه تکنولوژی های نوین حوزه آموزش می پردازد.

بنا به گفته های نفش مدیر بازاریابی سامسونگ در ایران ، یادگیری از طریق آموزش مشارکتی و تعاملی ، تجربه متفاوتی است که به کمک فناوری های روز دنیا میسر می شود.کریمی در جمع خبرنگاران گفت:«امروزه دانش آموزان با دستگاه های الکترونیکی بزرگ می شوند و اگر این تجهیزات به کلاس درس راه یابد تاثیر به سزایی روی یادگیری دانش آموزان خواهد داشت.

تکنولوژی های نوین  با پیشبرد روشهای یاد گیری الکترونیکی مانند یادگیری معکوس ، آموزش :«دانش آموز محور» را ممکن می سازند.وی با اشاره به فعالیتهای اجتماعی سامسونگ در حوزه ی تجهیز مدارس به فن آوری های نوین گفت:«خوشحالیم که در ایران توانسته ایم فناوری های نوین دنیا را در اختیار تعدادی از مدارس و مراکز آموزششی مناطق محروم قرار دهیم و دانش آموزان این مرز وبوم را با جدیدترین ابزارات آموزشی آشنا کنیم.

samsung bring life to business

نفش با اشاره به دستاورد های سامسونگ در این بخش گفت:«از نمایش اعلانیه های مدارس ،جدول زمان بندی کلاس هاو دروس،اسکن ،بارگذاری،چاپ،محتوا،تولید محتوای چند رسانه ای و… به کمک یک ساختار یکپارچه تکنولوژیک ، به راحتی امکان پذیر است.به طور مثال دانش آموزان و مدرسان با استفاده از چاپگرهای چند منظورهMFP به فضای ابری دستترسی خواهند داشت.

و می توانند هر آنچه را که می خواهند چاپ ،اسکن ،و یا کپی کنند حتی می توانند آنها را به اشتراک بگذارند.و نتیجه این کار افزایش انگیزه در دانش آموزان خواهد بود و تعامل میان دانش آموزان و مدرسان افزایش خواهد یافت.

در حاشیه ای همایش دوک پارک مدیر عامل سامسونگ در ایران گفت:«سامسونگ توجه ویژه ای به ارائه راه حل های نوین دارد و در این میان بالا بردن کیفیت زندگی افراد برای ما اهمیت زیادی دارد.طوری که شعار سامسونگ در بخش راه حل های هوشمند کسب و کار ، جان بخشیدن به تجارت انتخاب شده است.»

گفتنی است اولین همایش راهکارهای تجاری شرکت سامسونگ الکترونیکس با حضور جمعی از مسئولان و مقامات دولتی و مدیران ارشد شرکت های دولتی و خصوصی روز سه شنبه 9 دی ماه گشایش یافه و در چندین روز به معرفی دستاوردها و راه حل های حوزه کسب و کار در بخش گردشگری و هتل داری ،خرده فروشی ،آموزش ،سلامت ،حمل ونقل، مالی و سرمایه گذاری می پردازد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آموزش دانش آموز محور با تکنولوژی های نوین در مدارس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *