دوربین دیجیتال A7 II سونی در راه است

دوربین دیجیتال سونی

دوربین دیجیتال A7 II سونی در راه است : سونی از آخرین ورژن دوربین های بدون آینه با قاب کامل خود خبر داد که آن ها را A7 II نامیده است. در این مدل بهبودهایی در بدنه، افزایش سرعت متمرکز شدن و قابلیت های جدید ضبط فیلم را شاهدیم که آن را به اولین دوربین دیجیتال بدون آینه با استحکام بدنه تبدیل کرده است.

Sony unveils A7 II full-frame mirrorless camera

دوربین دیجیتال A7 II به یک IS پنج محوره متکی است که برای جلوگیری از لکه سنسورها را جا به جا می کند (تکنولوژی شیفت سنسور). سونی ادعا دارد IS جدید می تواند تا میزان 4.5 ترک را جبران کند (استاندارد CIPA)

Sony unveils A7 II full-frame mirrorless camera

IS تازه ساخته شده با هر لنزی که به آن متصل شود کار می کند و قطعا به هنگام استفاده از لنزهای غیر سونی بسیار کاربردی خواهد بود و می تواند تعدیل کننده باشد. اگر شما هم از یک لنز سونی E-Mount با OSS درون ساخته استفاده می کنید دوربین می تواند آن را تشخیص دهد و با IS درونی خود ترکیب کند. این قابلیت حتی اگر در حال ضبط چندین عکس پی در پی باشید به خوبی کار می کند.  

Sony unveils A7 II full-frame mirrorless camera

دوربین دیجیتال سونی A7 II ویژگی 24MP جد خود را حفظ کرده است اما چند پیشرفت نیز دارد. گریپ این دوربین بزرگتر است و محل قرار گرفتن شاتر آن نیز با صفحه ی جدید جلوی آن تطبیق داده شده است. پنل جلوی دوربین از آلیاژ منیزیم ساخته شده است.

Sony unveils A7 II full-frame mirrorless camera

سونی بیان کرده است که سرعت فوکوس به میزان 30% اقزایش یافته است در حالی که 117 نقطه ی تشخیص فاز و 25 نقطه ی کنتراست دست نخورده باقی مانده اند ، سونی A7 II شامل ضبط ویدئوی 4K نمی شود اما کدک XAVC S دارد به طوری که می توانید 50 مگابایت بر ثانیه بیت ریت داشته باشید.

سونی اولین سری از دوربین های A7 II را در ژاپن روانه ی بازار خواهد کرد. شروع فروش از 5 دسامبر پیش بینی شده است و قیمت آن حدود 1600 دلار برآورد می شود.

منبع: Gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  5 اپلیکیشن اندروید برتر برای دوربین دستگاه هوشمند شما

نظرات در مورد : دوربین دیجیتال A7 II سونی در راه است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *