ثبت نام در مسابقه بزرگ برنده باش محمدرضا گلزار شبکه ۳

محمد رضا گلزار

ثبت نام در مسابقه بزرگ برنده باش محمدرضا گلزار شبکه ۳ : یکی از جدیدترین مسابقه های که قرار است توسط محمدرضا گلزار از شبکه سه سیما اجرا شود، مسابقه بزرگ برنده باش می باشد. شاید برای همه ی شما جالب باشد که برای اولین بار قرار است محمد رضا گلزار در یک برنامه تلویزیونی حضور داشته باشد پس قطعا این مسابقه بسیار دیدنی و جذاب خواهد بود.

اصلی ترین هدف وی برای اینکه در مسابقه برنده باش حضور داشته باشد و البته شبکه سه سیما را همراهی کند، موضوع فرهنگ سازی بوده است. اما ثبت نام در مسابقه بزرگ برنده باش محمدرضا گلزار شبکه ۳ از چه طریقی صورت می گیرد؟

چگونه در مسابقه برنده باش شرکت کنم؟

1) اولین روش برای شرکت در مسابقه برنده باش این است که شما وارد لینک زیر شوید و اپلیکیشن این مسابقه را دانلود کنید.

http://barandehshow.ir

2) می توانید نام کوچک خودتان را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنید تا لینک دانلود از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

اولین گامی که شما باید برای شرکت در مسابقه بردارید این است که اپلیکیشن مخصوص این مسابقه را دانلود نمایید و سپس بر روی گوشی خود نصب کنید. اگر از افرادی هستید که برای شرکت در مسابقه علاقه زیادی دارید پس باید پس از نصب و عضویت در اپلیکیشن شروع به بازی کنید.

نحوه ی مسابقه به این صورت می باشد که به شما سوالاتی نشان داده می شود و شما باید به آنها پاسخ بدهید و امتیازتان را بالا ببرید. دقت داشته باشید در شروع بازی 5 سوال اولی که برایتان به نمایش گذاشته می شود رایگان است و اگر بتوانید برای هر سوال پاسخ صحیح را ارسال کنید از میزان تعداد سوالهای مجاز شما کم نمی شود ولی اگر پاسخ سوال هایتان صحیح نباشد و اشتباه جواب بدید یا اصلا پاسخی را ارسال نکنید و رد بزنید از میزان پنج سوال تان کم می شود.

مسابقه برنده باش- شبکه سه

در هر نهایت در پاسخ صحیح برای شما صد امتیاز را خواهد داشت و هر جواب غلط پنج امتیاز و هر سوال بی جواب بیست امتیاز و در پایان شما با هر هزار امتیازی که داشته باشید یک کد قرعه کشی را دریافت خواهید کرد. در هفته قرعه کشی های انجام می شود که از بین کاربران 250 نفر انتخاب شده و به عنوان تماشاچی برای این مسابقه به استودیو می روند.

دریافت سوال های جدید در اپلیکیشن برنده باش

اگر شما به سوالات غلط یا بدون پاسخ رد کردن سوال ها دیگر هیچ سوالی نمانده باشد که پاسخ بدهید می توانید از روش های استفاده کنید تا بتوانید سوال های جدیدی را بدست بیاورید: 1)یک ویدئو را به صورت رایگان تماشا کنید و سه سوال دریافت کنید 2)از دوستان خود دعوت کنید و ده سوال را به صورت رایگان دریافت نمایید 3)اپلیکیشن های را که به شما پیشنهاد می شود نصب کنید و بیست سوال را به صورت رایگان دریافت نمایید.

فراموش نکنید که هر چقدر شما بتوانید به سوال ها بیشتر پاسخ بدهید قطعا توانسته اید امتیازهای بیشتری را کسب نمایید و برای هر هزار امتیازی که دریافت می کنید می توانید یک کد قرعه کشی دیگر اضافه بر کدهای هدیه بگیرید. این امکان را دارید که بسته سوال بخرید و از سی سوال تا 1440 سوال را به سادگی دریافت نمایید.

ثبت نام در مسابقه بزرگ برنده باش محمدرضا گلزار شبکه ۳ : وقتی شما بسته های سوال را خریداری کنید می توانید از یک کد قرعه کشی هدیه تا 1440 کد قرعه کشی هدیه را به خود اختصاص بدهید.

برای اینکه در مسابقه شرکت داشته باشید باید حداقل یک کد قرعه کشی را دریافت کرده باشید که معادل ۱۰۰۰ امتیاز به عنوان شرط ورود در قرعه کشی مسابقه برنده باش می باشد.

در پایان هر هفته پس از اینکه نفرات برتر انتخاب شدند ،کدهای قرعه کشی در حسابتان تا اتمام فصل باقی می ماند و امتیازهای شما صفر می گردد تا برای همه ی کاربران در هفته های بعد شانس یکسانی وجود داشته باشد.

4.4/5 - (68 امتیاز)

نظرات در مورد : ثبت نام در مسابقه بزرگ برنده باش محمدرضا گلزار شبکه ۳

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با سلام پسری سی ساله با مدرک سیکل هدفم از شرکت در این برنامه این است با پولش مادرم و پدرمو ببرم امام رضا

  2. پسر ۱۹ ساله با مدرک دیپلم برای شرکت در مسابقه برنده باش هدفم این است که بتونم با یه خونه اجاره کنم برای خودم و خانواده ام