آنتی ویروس پادویش

سامسونگ موفق به کسب تندیس زرین برند برتر از نگاه مصرف‌کنندگان شد

سامسونگ موفق به کسب تندیس زرین برند برتر از نگاه مصرف‌کنندگان شد

شرکت سامسونگ یکی از پرطرفدار ترین شرکت های تولید کننده محصولات دیجیتال در جهان می باشد ، این شرکت در ایران هم از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است ، به گزارش روایط عمومی سامسونگ در ایران این شرکت موفق به کسب 5 تندیس برند برتر از نگاه مصرف کننده در سال 93 شده است.

برند های برتر در ایران در طی یک نظرسنجی مردمی انتخاب شده اند که در این نظر سنجی ها شرکت سامسونگ توانسته رای بسیاری از کاربران ایرانی را بسوی خود جلب کند.

جشنواره ملی برندهای برتر مصرف‌کنندگان

از دیدگاه مردم ایران که مصرف کننده محصولات سامسونگ هستند ،این برند به عنوان محبوب‌ ترین برند در گروه‌های تولید گوشی های هوشمند ، ماشین لباسشویی و ظرف‌شویی و یخچال فریزر و تبلت  انتخاب شده است و تندیس زرین برند برتر را در این نظر سنجی از آن خود کرده است.
به گزارش دبیرخانه جشنواره ملی برندهای برتر مصرف‌کنندگان که روز یکشنبه 10 اسفند ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد ، مراسم معرفی برندهای برتر در حوزه محصولات متنوع برگزار شد.

سامسونگ 5 تندیس از این جشنواره را از آن خود کرد.

در این مراسم مسئولان دولتی ، نمایندگان مجلس  ، مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی حضور داشتند و در پایان مراسم برترین برند ها از نظر مردم معرفی شدند. روند انتخاب این برندها بر اساس نظرسنجی مردم بوده است. پس از گذشت دو ماه از اعلام فراخوان نظرسنجی ، حدود یک میلیون و 187 هزار و 306 رأی در 76 گروه کالا و خدمات در این جشنواره ثبت شدند و برندهایی که در هر گروه بیشترین رای مردمی را از آن خود کردند، به عنوان محبوب‌ ترین برند گروه کالایی موردنظر انتخاب و معرفی شدند که در میان برندهای خارجی، برند سامسونگ در سه گروه محصولی، تندیس زرین و در چهار گروه محصولی، تندیس سیمین را کسب کرد.
همچنین جهت ترویج فرهنگ تقدیر از هواداران مردمی برندها ، از میان هواداران برندها از سراسر کشور که در نظرسنجی این جشنواره حضور داشته اند ، به قید قرعه یک نفر از هواداران برند محبوب انتخاب و هدیه خود را از برند محبوب خود دریافت نمودند.

بیشتر بخوانید  سامسونگ در حال توسعه فناوری MUF نسل بعدی DRAM سرورهاست

منبع : روابط عمومی سامسونگ

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ موفق به کسب تندیس زرین برند برتر از نگاه مصرف‌کنندگان شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *