آنتی ویروس پادویش

سامسونگ میگوید Galaxy S6 میتواند ” شیوه ی عکس برداری را تغییر دهد”

چندی پیش ساسمونگ قابلیت های جدیدی از پرچمدارش  را به وسیله ی ویدئویی اظهار کرد و در آن ویدئو که صرفا جهت جذب بیشتر بازار ها بوده است اینگونه عنوان شده است که Galaxy S6 تغییراتی را در شیوه ی شارژ ایجاد کرده است. سامسونگ با این قابلیت های شاخص تلفن هوشمند خود میخواهد با دیگر پرچمداران رقابت کند ، از جمله آیفون.

سامسونگ میگوید  Galaxy S6 میتواند ” شیوه ی عکس برداری را تغییر دهد”

در حال حاضر باز هم از سوی این شرکت ویدئویی مشابه برای تلفن همراه مشابه منتشر شده است. با این تفاوت که این بار ساسمونگ بر روی دوربین عقب S6 و  S6 edge تایید دارد. ساسمونگ در این باره میگوید: ” تغییری در شیوه ی عکاسی” با تشکر از این واقعیت که دوربین عقب S6  بسیار سریع است همچنین 16 مگاپیکسلی میباشد و ویژگی بسیار سریع را کاملا القا کرده است از این قرار که : شما میتوانید در کمتر از یک ثانیه به دوربین دسترسی داشته باشید و وارد آن شوید. البته میتوانید با دوبار ضربه زدن به کلید هوم این گوشی این سرعت را دو برابر هم بکنید.

آگهی جدید ، ساسمونگ S6 را در موقعیت هایی نشان میدهد که میتواند به سرعت به دوربین دسترسی داشته باشد و به عکس برداری بپردازند. به نظر میرسد که این سرعت در عکس برداری نسبت به گوشی های هوشمند دیگر ( آیفون 6) بهتر عمل میکند و سرعت بالاتری نسبت به رقیبان دارد. در نهایت لقب سرعت در عکس برداری بالاخره از آیفون مهاجرت کرد و اینبار به خانه ی سامسونگ رفته است.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گلکسی گرند پرایم در آستانه رو نمایی

نظرات در مورد : سامسونگ میگوید Galaxy S6 میتواند ” شیوه ی عکس برداری را تغییر دهد”

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *