سامسونگ سال آینده گوشی با صفحه نمایش خمیده تولید خواهد کرد

سامسونگ سال آینده گوشی با صفحه نمایش خمیده تولید خواهد کرد

سامسونگ در چند نسل اخیر خود گوشی های هوشمندی را روانه ی بازار نمود که به صفحه نمیش خمیده مجهز بودند. اما در حاضر گزارشی منتشر شده است که به نظر میرسد سامسونگ راه خود را در این مسیر ادامه میدهد و همانند سال جاری میلادی ، در سال آینده نیز گوشی های هوشمند مجهز به صفحه نمایش خمیده عرضه خواهد کرد.

سامسونگ بنیان گذار ای مسیر بود. این کمپانی سال گذشته میلادی با عرضه گلکسی نوت اج نشان داد که این فناوری جدید رو به همه گیر شدن خواهد رفت. در آن زمان ، گلکسی نوت اج دارای یک لبه ی خمیده بود؛ در سال 2015 نیز دو محصول دیگر از سامسونگ عرضه شد که از صفحه نمایش خمیده بهره مبیبردند. گوشی های گلکسی اس 6 اج گلکسی اس 6 اج پلاس با صفحه نمیش 5.1 و 5.7 اینچی خود توانست بازار را مملو از گوشی هایی با صفحه نمایش خمیده کنند. اما در این میان ، گزارشی منتشر شده است که مشخص میکند این غول کرده ای سال آینده نیز برنامه ی مشابهی در پیش خواهد گرفت.

طبق این گزارش که به تازگی منتشر شده ، سامسونگ تصمیم دارد تا در سال آینده ی میلادی تنها یک گوشی از سری اج عرضه کند که احتمالا از سری اس 7 خواهد بود و گلکسی اس 7 اج نام خواهدد داشت. به نظر میرسد که سامسونگ به این نتیجه رسیده تا گوشی هوشمند خمیده خود را همراه با گلکسی اس 7 عرضه کند. چندی پیش شایعاتی به وجود آمده بود که سامسونگ قصد دارد در دو مدل گلکسی اس 7 را عرضه کند و از لحاظ چیپست با هم تفاوت خواهند داشت . اما به نظر میرسد که یکی از آنها صفحه نمایش خمیده خواهد داشت. با توجه به گزارش های پیش از این ، دو گوشی هوشمند سامسونگ صفحه نمایش 5.2 و 5.8 اینچی خواهند داشت که نسخه ی بزرگتر از صفحه نمایش خمیده بهره میبرد.

منبع : phonearena

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آپدیت اندروید 14 گلکسی اس 22 در مناطق بیشتری منتشر شد

نظرات در مورد : سامسونگ سال آینده گوشی با صفحه نمایش خمیده تولید خواهد کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *