آنتی ویروس پادویش

با نوآوری های جدید سامسونگ در نمایشگر های هوشمندش آشنا شوید.

نمایشگاه ISE 2015 یکی از بزرگترین نمایشگاه های جهان در ارائه راهکار های تجاری در اروپا می باشد. این نمایشگاه در ماه فوریه 2015 با حضور کمپانی های مطرح جهان برگزار شد. کمپانی سامسونگ هم در این نمایشکاه حضور فعالی داشته است ، به گزارش گروه اخبار فناوری زوم تک به نقل از روابط عمومی سامسونگ این شرکت تکنولوژی های نوینی در صنعت تولید نمایشگر های هوشمند در این نمایشگاه رونمایی کرده است.

با نوآوری های جدید سامسونگ در نمایشگر های هوشمندش آشنا شوید.

سامسونگ در این نمایشگاه راهکارهای زیادی را در این صنعت ارائه کرد که الهام بخش بسیاری از کسب کار ها و صنایع دیگر بشمار می رود. صنایع نمایشگر های هوشمند سامسونگ برای فرودگاه ها ، دفاتر اداری و هتل ها می باشد. سامسونگ در ماه گذشته هم همایش راهکارهای تجاری خود را در تهران هم برگزار کرد که پیشنهاد میکنم برای آشنایی با این راهکار های تجاری گزارش زوم تک از این همایش را با عنوان تکنولوژی های جدید سامسونگ زیر ذره بین زوم تک ببینید.

این شرکت با شعار گام بعدی نوآوری در صدد است محصولات جدید خود در حوزه نمایشگر های هوشمند فضای بیرونی ، ویدئو وال ها و نمایشگر های ال ای دی جدید گسترش دهد.

کمپانی سامسونگ در حوزه تولید نمایشگر های جذاب و یکپارچه در آینده تمرکز ویژه ای را خواهد داشت. نمایشگر های جدید این کمپانی که برای فضای بیرونی و نیمه بیرونی ، برای سهل کردن فعالیت صاحبان تجارت ، در ارسال پیام‌ها و تصاویر درخشان در شرایط مختلف را، از طریق نمایشگر‌های LED BLU که بسیار زیبا و دارای مصرف بهینه انرژی هستند ، طراحی شده است.

در نمایشگاه ISE 2015 ، سامسونگ از فناوری های جدید « تنظیمات  ویدیو وال در کارخانه » و تکنولوژی "Color Expert" که میزان در معرض دید بودن ویدیووال را بیشتر می کند ، رونمایی کرد. این تکنولوژی به کمک میزان‌سازی پیشرفته در کارخانه ، سخت‌ افزار پیشرفته رنگ و یک ابزار استثنایی تنظیمات کاربر، تصویری با کیفیت تأثیرگذار و کاربرد های انتقال پیام به مشتری در فضا های اشاره شده با نمایشگرهای هوشمند و بزرگ سامسونگ را امکان‌پذیر می‌ نماید.

در کنار این فناوری های جدید سامسونگ ، نمایشگر هوشمند ال‌ای‌دی 1.1mm pixel pitch سامسونگ با رزولوشن Wide Quad High Definition 133 اینچ پیوسته هم به نمایش درآمد که تجربه‌ای شگرف را برای مشتریان هدیه می کند .

بیشتر بخوانید  سامسونگ و معرفی کاور پوکمون برای سری هدفون Galaxy Buds 2

سامسونگ یکی از فعالترین شرکت های تولید کننده نمایشگر های هوشمند در جهان می باشد. پیشنهاد میکنم برای آشنایی با این صنعت سامسونگ به گزارش زوم تک از همایش راه کارهای تجاری سامسونگ در تهران هم نگاهی داشته باشید.

Hotel TV Solution

Hotel TV Solution

samsung

کلاس های هوشمند سامسونگ

کلاس های هوشمند سامسونگ

کلاس های هوشمند سامسونگ

Multi-Surce Video Wall Solution

Multi-Surce Video Wall Solution

Information Video Wall

سامسونگ Flight Information

سامسونگ Flight Information

Flight Information

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با نوآوری های جدید سامسونگ در نمایشگر های هوشمندش آشنا شوید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *