پادویش

سامسونگ Galaxy Note Edge به اندروید ابنبات چوبی بروزرسانی میشود

سامسونگ Galaxy Note Edge به اندروید ابنبات چوبی بروزرسانی میشود.

قبل از سامسونگ  Galaxy S6 edge ابتدا Galaxy Note Edge دارای قوس ها و انحانایی بود که اکنون بر روری گوشی  هایی که با پسوند Edge ساخته میشوند مشاهده میکننید. این قوس و انحنا ها انقدر جذاب و فریبنده اند که هر کسی را شیفته خود میکند و صاحبان را به گونه ای دیوانه میکند و انها حاضر میشوند چنین مبلغی هنگفتی را تنها برای انحنای گوشیشان بپردازند.

فرادرس

سامسونگ Galaxy Note Edge به اندروید ابنبات چوبی بروزرسانی میشود.

سامسونگ Galaxy Note Edge به اندروید ابنبات چوبی بروزرسانی میشود.

در بررسی های زوم تک چند یک از تلفن هایی که در حال دریافت بروز رسانی برای نسخه اندروید آبنبات چوبی بودند را عنوان کردیم. اما از نظر ما Note Edge عملکرد کم نقصی داشت و این اپدیت  برای رفع باگ ها عرضه نشده بلکه Note Edge را میتوان گفت تنها برای سرگمی بروزرسانی میشود و پا به اندروید آبنبات چوبی میگزارد.همزمان با انتشار اندروید 5.1 برای موتورولا DROID این نسخه برای  Note Edge هم عرضه خواهد شد.فوایده و پیشرفت هایی که با این اپدیت در گوشی خود مشاهده خواهید کرد را میتوان  به نوعی بهبود عملکرد کلی دستگاه گفت . اما شاید هم امکانات و اشکالاتی دیگر در زمان اپدیت برطرف شود که برای فهمیدن اینکه این اپدیت چه اشکالاتی را برطرف خواهد کرد باید تا زمان عرضه 5.1 برای Note Edge شکیبا بود.

سامسونگ Galaxy Note Edge به اندروید ابنبات چوبی بروزرسانی میشود.

در بروز رسانی N915VVRU2BOF2 کمی از قابلیت های شبکه و سرعت بیشتر در هنگام کار با اینترنت به گوش میرسد. اگر شما هنوز این اپدیت برایتان اطلاع داده نشده است باید کمی صبر کنید و ممکن است یکی دو روز به طول بینجامد.Note Edge  را اگر موشکافانه تر بررسی کنید متوجه ویژگی های بزرگی در آن میشوید. صفحه نمایشی با کیفیت quad-HD . طراحی نرم و صاف،پردازنده بسیار قدرتمند و بعلاوه چشمگیر و یک دوربین به همان اندازه ی پردازنده اش قدرتمند.با این همه دارای صفحه نمایشی همانند S6 Edge خمیده است اما قیمتش کمتر از آن. با این حال این گوشی در لیست تلفن های ارزان قیمت هم قرار نمیگیرد و میتوان گقت قیمت آن  در سطح رقابتی با Iphone 6 اپل قرار دارد.

اگر شما Note Edge دارید و دستگاه شما اپدیت شد. نظرات خود را در مورد این بروزرسانی به اما ابلاغ کنید.

بحث پیرامون این موضوع : سامسونگ

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ Galaxy Note Edge به اندروید ابنبات چوبی بروزرسانی میشود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *