حسگر اثر انگشت در گوشی هوشمند گلکسی S5 تایید شد.

thumbnail image The countdown to the Samsung Galaxy S5

حسگر اثر انگشت در گوشی هوشمند گلکسی S5 تایید شد. براساس گزارشی که از طرف کمپانی سامسونگ منتشر شد شایعاتی که در مورد حسگر اثر انگشت منتشر شده بود به واقعیت بدل شد و آخرین گوشی ارائه شده از سری گلکسی به حسگر اثر انگشت در کنار دکمه خانه در گوشی گلکسی اس 5 مجهز خواهد شد.

Samsung Galaxy S5 has a fingerprint sensor inside its home button
Samsung Galaxy S5 has a fingerprint sensor inside its home button

به نظر شما اسکنر اثر انگشت در جدید ترین گوشی هوشمند کمپانی سامسونگ چگونه خواهد بود ، در خبر هایی که قبلا از این گوشی منتشر شد ، گفته شده بود اسکنر اثر انگشت گلکسی اس 5 در صفحه نمایشش خواهد بود اما با انتشار خبر جدید خبر های قبلی درست در نیامد و این حسگر اثر انگشت در گوشی گلکسی اس 5 در کنار دکمه خانه خواهد بود. به نظر شما کدام باعث جذابیت گوشی می شد؟

براساس خبر منتشر شده در وبسایت رسمی سامسونگ احتمال قرار گرفتن حسگر اثر انگشت در کنار دکمه خانه بسیار زیاد است ، اما این اتفاق مطمئنا با برخورد مقامات اپل روبرو خواهد شد که این خود یکی از مشکلات آتی سامسونگ خواهد بود چرا که اپل قبلا از این روش در گوشی آیفون 5S استفاده کرده است.

برویم سراغ فناوری حسگر اثر انگشت ، براساس گفته های مهندسان سازنده این فناوری ، گفته می شود حسگر اثر انگشت یک پلتفرم بسیار حساسی است که به رطوبت دست حساسیت نشان می دهد ، حتی ممکن است زمانی که دست شما مرطوب است این حسگر از ورود شما به داخل محیط سیستم عامل گوشی ممانعت ورزد ، پس یکی از حساسیت های این فناوری ، رطوبت دست است.!

یکی از مسئولان سامسونگ اعلام کرد حسگر اثر انگشت در گوشی گلکسی اس 5 با سیستم عامل اندروید کیت کیت بهینه شده است ، و هماهنگی مناسبی بین این تکنولوژی و آخرین نسخه سیستم عامل اندروید وجود دارد. کاربر می تواند هشت اثر انگشت خود را در سیستم قفل با اثر انگشت گلکسی اس 5 استفاده نماید. در سیستم عامل این گوشی سعی شده که امکاناتی بوجود آورند که کاربر بتواند برای امنیت گوشی خود حتی به پوشه های خود هم با استفاده از اثر انگشت قفل بگذارد و پوشه های داخل گوشی بدون تایید اثر انگشت باز نخواهد شد. این های تنها جزئی از ویژگی های گوشی های هوشمند آینده خواهد بود.

بیشتر بخوانید  گوشی سامسونگ گلکسی s5 نتوانست انتظارات بازار را براورده کند

البته بار هم نمی توان گفت این خبر ها چهره نهایی گوشی های هوشمند کمپانی سامسونگ را گواهی است ، چرا که همه کاربران تکنولوژی در انتظار معرفی رسمی این گوشی در کنفرانس موبایل بارسلونا هستند. به نظر شما این گوشی در کنفرانس موبایل بارسلونا معرفی خواهد شد؟

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : حسگر اثر انگشت در گوشی هوشمند گلکسی S5 تایید شد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *