هدفون های جدید اپل تا پایان سال وارد بازار می شوند

هدفون جدید اپل

هدفون های جدید اپل تا پایان سال وارد بازار می شوند: به گفته شرکت اپل، هدفون های اپل تا پایان سال جاری با طرح متفاوت و کاربردی وارد بازار جهانی می شوند.

کمپانی اپل در خبر های اخیر خود گفته است که قصد تولید هدفون های جدید خود را دارد که قابلیت Noise-cancelling در آن وجود دارد و با طرحی متفاوت قرار است تا پایان سال وارد بازار جهانی شود.

همچنین شرکت بلک بری گزارش داده است که هدفون های Over-the-ear قابلیت Noise-cancelling را دارند که قرار است با هدفون های Beats رقابت کند.

هدفون جدید اپل

به گفته منابع، اپل با صفحه کلید هوشمند HomePad، قصد طراحی یک هدفون زیبا و در اصل هوشمند را دارد. همچنین، قابلیت اتصال بیسیم هم در این هدفون ها قرار است بکار برود تا خریداران بتوانند راحت و بدون سیم، هدفون های خود را به گوشی های هوشمند خود متصل بکنند.

هدفون جدید اپل

همانطور که می توانید مشاهده کنید، طراحی های جدید Airpods بسیار زیبا و شیک بوده، و همانطور که اپل می گوید، قرار است خانواده هدفون های شرکت اپل، تا پایان سال گسترش پیدا کند. همچنین به گفته خبر های اخیر، اپل طرح های دیگری هم برای محصولات دیگر منتشر کرده است که به زودی قرار است این طرح ها اجرا شوند.

باتری های هدفون های جدید اپل، بسیار قوی هستند و علاوه بر داشتن عمر طولانی، در مدت زمان بسیار کمی شارژ می شوند که این یک نکته بسیار خوب برای این محصول جدید می باشد. طرح های Apple Airpods از سال 2015 اجرا شد و تا پایان این سال هم قرار است طراحی جدید از این سری وارد بازار شود، به گفته کمپانی اپل، قیمت این محصول جدید در اواخر سال جاری، بسیار مناسب می باشد.

 

تهیه شده در زوم تک.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدفون های جدید اپل تا پایان سال وارد بازار می شوند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *