گل سر سبد بعدی کیا فاش شد ، Optima شیک تر از همیشه + ویدئو

كيا Optima جدید

کیا یک فرد جدید از خانواده ی خود را در تالاری در نیویورک معرفی کرد.ان  یک نسل جدید از خودرویی که اکنون در ایران هم بسیار محبوب شده كيا Optima بوده است که قبلا قالب مفهومی آن را با نام Sportspace دیده بودیم.

كيا Optima جدید

این خودرو از رقیبان اصلی خودرو های Ford Mondeo ، VW Passat و همچنین VAUXHALL خواهد بود.این مدل زمان معرفی اش هنوز متغیر است. به گونه ای که ممکن است در سال 2016 معرفی شود و یا در سال 2018 . از تغییرات این نسل با خودرو های کنونی این مدل به طور کلی یک نوع طراحی واضح تر، کیفیت بالاتر قطعات، افزوده شدن امکانات داخلی و جالب توجه است که گزینه ی دیزل هم به آن افزورده شده. به طور حتم با یک خودروی هیبریدی رو به رو هستیم که از قدرت انتقال ترکیبی بهره میبرد.

كيا Optima جدید

عکس های موجود به صورت رسمی نشان داده شده اند.اگر به این عکس های توجه کنید.میتوانید طراحی کلی نزدیک به مدل فعلی را متوجه شوید.با کمی تغییرات جزئی که در بخش جلویی این خودرو وجود دارد.که قابل انطباق با طراحی بینی ببر است در بین آن یک پنجره وجود دارد و علامت تجاری این شرکت در بالای آن قرار گرفته است.

 مدل بنزینی این کیا ( که بعید است به UK برسد)ویژگی های تهاجمی تری دارد و به طور کلی از لحاظ شتاب گیری و توان و قدرت بیشتر برخوردار است.در نسخه دوگانه سوز این خودرو جلو پنجره این مدل باز میشود و هوای بیشتری از خود عبور میدهد در این حالت این خودرو از سیستم خنک کننده ی خوبی برخوردار خواهد بود.در مدل دوگانه سوز سپر جلو و خطوط بر روی آنها بسیار منحنی تر شده و در بخش عقب هم سپر عقب وسیع تری بارگذاری شده است تا به آیرودینامیکی این خودرو کمک کند.

کیا ادعا میکند که Optima سری جدید ، از فضای داخلی به نسبت باز تر و وسیع تری از نسل قبلی خود برخوردار میباشد و به احتمال زیاد این اتفاق به آن دلیل رخ داده که فاصله ی بین دو محور افزایش پیدا کرده است.همچنین این کمپانی قول داده است که ” ویژگی های بیمه ای بالاتری در کلاس های بالای این خودرو وجود خواهد داشت” این بدان معنی است که در Optima های اینده با ویژگی های امنیتی جدید تر و سرگرم کننده تری رو به رو خواهیم شد.

بیشتر بخوانید  تفاوت سراتو سایپا و وارداتی

کیفیت طراحی داخلی و قطعات داخل اتومبیل از بزرگترین پیشرفت های این خودرو بوده و از کانون های اصلی کیا برای تمام مدل های جدید خواهد بود. در طراحی داخلی ، صندلی ها از روکش چرمی بهره میبرند و به نظر میرسد که کمی هم عریض تر شده اند. صفحه ی نمایش این خودرو بزرگتر شده است و ترتیب افقی دکمه های این خودرو ، ما را به یاد طراحی BMW میاندازد که اصلا چیز بدی نیست.

كيا Optima جدید

این خودرو بدون مشخصات دقیق فنی به نمایش درآمده است، اما کارفرمایان کیا تایید کرده اند که این مدل در حال توسعه ، با یک موتور 1.7  دیزل ارائه خواهد شد، با انتقال قدرت هیبریدی.کیا استفاده از برق را در این خودرو تنها به دلیل داشتن یک کلاس پیشرو با قدرت برق در خارج از کشور ساخته است.

ویدئویی از این اتومبیل جدید کیا

همچنین مشخص است که که انتقال قدرت هیبریدی برق و دیزلی در این خودرو وجود دارد. اگر هدف کیا برای یک ماشین بالارده ی هیبردی برای داشتن تنها چنین مدلی بوده است چندان تعجب برانگیز نیست چرا که در خارج از خانه ی کیا شرکت های پیشرویی همانند تسلا در این زمینه خدایی میکنید و جایی برای مدل های هیبریدی کیا باقی نخواهد ماند. نظر شما چیست؟ چقدر این خودرو نسبت به مدل های داخل ایران پیشرفت داشته است؟ آیا در ایران موفق خواهد بود؟

 منبع : autoexpress

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گل سر سبد بعدی کیا فاش شد ، Optima شیک تر از همیشه + ویدئو

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *