پادویش

افتتاح نسل چهارم تلفن همراه ایرانسل در همدان

ایرانسل

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل نسل چهارم تلفن همراه در شهر همدان افتتاح شد. مراسم افتتاحیه روز یکشنبه با حضور اصحاب رسانه در هتل باباطاهر همدان برگزار شد . با این اتفاق شهر همدان علاوه بر پوشش نسل سوم همراه ، تکنولوژی LTE را هم پشتیبانی می نماید.

فرادرس

به گزارش زوم تک تا کنون کاربران ایرانسلی در استان همدان، شهرهای همدان، ملایر، تویسرکان و اسدآباد از تکنولوژی ارتباطی نسل 3 ایرانسل استفاده می کردند که از این پس کاربران مرکز استان علاوه بر نسل سوم همراه ، از تکنولوژی ارتباطی نسل چهار هم استفاده خواهند کرد.

ایرانسل پس از ارائه خدمات موفق در اینترنت همراه نسل سوم توانست مجوز اینترنت همراه نسل چهار را هم از آن خود کند و در آبان 93 در شهر مشهد برای اولین بار در ایران این نسل تلفن همراه ارائه شد.

در این مراسم مدیر عامل ایرانسل اعلام کرد : در حال حاضر چهار شهر  در استان همدان تحــت پوشش شبکه‌ی نسل سوم ایرانسل قرار دارند و شهر همدان به عنوان مرکز استان تحت پوشش نسل چهارم تلفن همراه قرار گرفت.

ایشان افزودند : کاربران در استان همدان بیشتر از میانگین شهر های دیگر از تلفن ثابت و همراه استفاده می نمایند. شرکت ایرانسل در این استان 29شهر، 466آبادی، 950 کیلومتر از جاده‌های فرعی و اصلی، با بیش از 735 هزار مشترک دارد.

وی در ادامه گفت : ایرانسل در همدان  229 سایت BTS دارد که منجر به پوشش هشتاد و پنج درصدی  جمعیتی ایرانسل در استان می‌شود. میزان تخفیف مکالمه در طرح جزیره هوشمند ایرانسل نیز تا 90 درصد بوده است.

مدیر عامل شرکت ایرانسل در ادامه گفت : این آمار در حالی است که همدان استانی است با بیش از 19 هزار  کیلومتر مربع که بیش از 8/1 میلیون نفر جمعیت دارد، و پنجمین استان از نظر رشد سرانه‌ی تولید ناخالص ملی (GDP) است. همینطور شهر همدان که پایتخت باستانی ایران در دوران مادها است، پنجمین شهر فرهنگی و توریستی ایران نیز به شمار می‌رود، و بیش از 105 هزار دانشجو دارد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : افتتاح نسل چهارم تلفن همراه ایرانسل در همدان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *