تست باتری HTC One M8 تحت ویندوز

htc one m 8

تست باتری HTC One M8 تحت ویندوز : HTC One m8 تحت ویندوز به شکل یک گوشی هوشمند جالب در آمده است که می تواند یک جایگزین عالی برای HTC One m8 اصلی باشد.

HTC One قدرت گرفته از ویندوز از لحاظ سخت افزاری و باتری شبیه همتای اندرویدی اش است با این وجود سیستم عامل های این دو کاملا متفاوت است. امیدواریم سیستم عامل مایکروسافت بتواند امتیازی که در رتبه بندی باتری به Android One m8 داده ایم را به دست بیاورد و از آن عبور کند.

تست زمان مکالمه

اول از همه ما مدت زمان مکالمه 3 گیگ تلفن را آزمودیم. HTC One ارجینال m8 تا زمان 20 ساعت که قول داده شده بود دوام آورد اما در ویندوز حتی از این هم بهتر بود. HTC One m8 برای ویندوز توانست با تنها یک بار شارژ 28 ساعت و 30 دقیقه در مکالمه 3 گیگ دوام آورد. یکی از بهترین امتیازهایی که تا به امروز مشاهده شده است.

تست وبگردی

سپس توان HTC One برای وبگردی را آزمودیم که برای کسانی که وبگردی های سنگین دارند می تواند خیلی مهم باشد.

HTC One ویندوز توانست بیشتر از نصف روز را با وبگردی دوام آورد که حدود 3 ساعت بیشتر از برادر اندرویدی اش است و نیز یکی از 10 تای بهتر جدول ما.

تست پخش ویدئو

HTC One m8 ویندوز توانست به مدت 11 ساعت یک ویدئوی تکراری را پخش کند تا به مقدار بحرانی 10% باتری برسد. این رکورد بدی نیست اما جزو برترین ها هم نیست .

در آخر تست استقامت را روی گوشی اجرا می کنیم تا ببینیم در حالت آماده به کار چقدر می تواند روشن بماند واین میزان برای HTC One ویندوز 79 ساعت است.

در مجموع امتیاز HTC One ویندوز بیشتر از اندروید شد. البته این 79 ساعت در صورتی است که شما روزی یک ساعت تماس تلفنی وبگردی یا پخش فیلم داشته باشید. طبیعتا هر چقدر برنامه های بیشتری اجرا کنید نیاز به شارژ بیشتری خواهید داشت.

متاسفانه دریافتیم که اگر سرویس موقعیت یابی HTC One m8 ویندوز را روشن بگذارید نمی تواند بیشتر از دو روز با یک بار شارژ دوام بیاورد این ممکن است موضوع بحث برانگیزی باشد ، ما نمی توانیم در مورد میزان موثر بودن آن نظری بدهیم.

بیشتر بخوانید  چهار نشانه پایان عمر باتری لپ تاب

منبع: Gsmarena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تست باتری HTC One M8 تحت ویندوز

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. خب معلومه واسه موقعیت یابی GPS باید روشن باشه حتی اگه نوت هم باشه زود خالی میکنه . مرسی خوب بود