” GTA V spurs ” بیست و هفت درصد بیشتر در جدید ترین بازی خود سود کرد

GTA V spurs
GTA V spurs
GTA V spurs

به گزارش گروه خبری زوم تک بازی پر طرفدار GTA V spurs سود آوری یبشتری نسبت به ورژن های قبلی این بازی داشته است.  صنعت بازی بیش از یک میلیارد دلار در ماه سپتامبر به جیب زد.NPD می گوید ” این در آمد از بازی شلیک در بازو که برای بازی بزرگ سرقت خودرو بود کسب شده است ” هزینه های بازی در ایالات متحده در ماه سپتامبر به لطف بازی محبوب GTA Vبسیار مورد توجه و قابل ملاحظه بود.
شرکت تحقیقاتی NPD در روز پنجشنبه اذهان داشت مجموع هزینه ای که برای این بازی که شامل دیسک های بازی سخت افزار لوازم جانبی  بود چیزی در حدود 1.08 میلیارد دلار در ایالات متحده در ماه گذشته پرداخت شد. هزینه ای که مصرف کنندگان در سال 2012 پرداخت کردند 27% بیشتر نسبت به 848 میلیون دلار بود که در ایالات متحده گزارش شد .
این سودی بود که از موفقیت عظیم بازی Grand Theft Auto V به دست آمد.در واقع کل هزینه های پرداختی نرم افزاری بازی در طول سال بالای 52 % یعنی 754.3 میلیون دلار بوده است. این در حالی است که مجموع هزینه های سخت افزاری که پرداخت شد پایین 13% به میزان 183.2 % برآورد شد. از نظر سخت افزاری Ds3 nintendo پرفروش ترین دستگاه برای پنجمین ماه متوالی شناخته شد.playsation3 در میان کنسول های دیگر در درجه بالاتری قرار گرفت.

GTA V spurs
GTA V spurs

پر فروش ترین  x box در میان سایر x box ها x box 3bos در 32 ماه اخیر می باشد. همچنین nintendo از نتایج منفعت کنسول های خودش در ماه گذشته خشنود می باشد.طبق گزارشات فروش سخت افزار wii U  در ماه اوت به میزان قابل تو جهی بوده است اما nintendo این را ذکر نمی کند که دقیقا چه میزان از wii U هایش در طول این دوره به فروش می رسد. شما تا حالا این بازی رو انجام دادید؟ به نظر شما آخرین ورژن این بازی در مقایسه با ورژن های قبلی چطور هست؟
مترجم : پریسا بیگدلی

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ” GTA V spurs ” بیست و هفت درصد بیشتر در جدید ترین بازی خود سود کرد

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *