آنتی ویروس پادویش

گوگل نکسوس 7 را از فروشگاه اش حذف کرد اما نکسوس 9 همچنان پا برجاست

فروش نکسوس 7

اگر شما علاقه دارید یک تبلت از جنس گوگل داشته باشید ، پیشنهاد میکنم تبلت گوگل نکسوس 7 را انتخاب نکنید ، گوگل در روز گذشته این تبلت را از فروشگاه آنلاین خود حذف کرد ، اما هنوز دلیلی برای حذف این محصول از فروشگاه آنلاین گوگل ارائه نشده است. قبلا نکسوس 7 در فروشگاه آنلاین گوگل بفروش می رسید ، اگر لینک "خرید نکسوس 7 " را مشاهده کنید خواهید دید که این تبلت دیگر در دسترس خرید نیست.

حذف نکسوس 7 از فروشگاه آنلاین گوگل

هنوز معلوم نیست گوگل چه تصمیمی در آینده این تبلت دارد ، شاید گوگل سهام خود از این تبلت رو فروخته یا اینکه نسخه جدید این تبلت در آینده ای نزدیک ارائه خواهد شد.

تبلت گوگل نکسوس 7 در سال 2013 توسط گوگل به بازار تبلت های هوشند ارائه شد ، این تبلت 7 اینچ در سال 2013 به عنوان بهترین و خوش قیمت ترین تبلت موجود در بازار نام گرفته بود. رزولیشن صفحه نمایش 1920 در 1280 پیکسل بود ، نسخه بروز این تبلت پس از مدتی توسط گوگل ارائه شد و در اقدامی که گوگل در فروش این تبلت انجام داد و حذف آن از فروشگاه آنلاین گوگل اغلب کاربران را شوکه کرد.

گوگل هم اکنون در فروش تبلت های نکسوس 9 و گوشی های هوشمند 6 اینچی نکسوس با نام نکسوس 6 در وب سایت خود تخفیف ویژه ای را لحاظ کرده است ، اما اگر شما دوست دارید یک تبلت در اندازه کوچکتر خریداری نمایید باید به دنبال خرید یک تبلت با برندی دیگر باشید چرا که نکسوس 7 هم اکنون برای خرید در دسترس نیست.

البته اگر علاقه به خریدش دارید میتوانید در بازار سنتی این تبلت را بخرید.

آبا نکسوس 7 مرد ؟ نشاید ! باید منتظر دیدار دوباره آن در بازار باشیم یا نسخه جدیدتر آن !

در بازار امروزی گوشی های هوشمند 5 و 6 اینچی تقریبا میتوان گفت جای تبلت های اندازه کوچک را گرفته اند اما در هر حال تبلت های 7 اینچ جایگاه ویژه ای در بین کاربران دنیای تکنولوژی دارند. نظر شما چی هست؟

منبع : PcWorld

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بررسی تبلت های پرطرفدار جهان

نظرات در مورد : گوگل نکسوس 7 را از فروشگاه اش حذف کرد اما نکسوس 9 همچنان پا برجاست

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *