Google Photos ویژگی های جدید ویرایش در اندروید را ارائه داد

Google Photos ویژگی های جدید ویرایش در اندروید را ارائه داد

گوگل بی سر و صدا ویژگی جدیدی برای ویرایش را برای افرادی که از برنامه Photos در دستگاه های اندرویدی استفاده می کنند، معرفی کرد. مطابق گزارش AndroidPolice (از طریق julionihili) ، یک ابزار نشانه گذاری چند روز پیش در ویرایشگر تصویر Google Photos راه اندازی شد. امروز، شرکت Mountain View در انجمن برنامه تأیید کرده است که ویژگی های ویرایش جدید در اندروید اجرا شده است. Google Photos ویژگی های جدید ویرایش در اندروید را ارائه داد و این ویژگی ها شامل گزینه هایی برای ترسیم، برجسته سازی و اضافه کردن متن بر روی هر یک از عکس های شما از طریق Google Photos برای اندروید است.

Google Photos ویژگی های جدید ویرایش در اندروید را ارائه داد

یک راهنمای کامل گام به گام در مورد نحوه ویرایش عکس ها با استفاده از Google Photos در وب سایت پشتیبانی برنامه وجود دارد، بنابراین برای جزئیات بیشتر حتماً آن را بررسی کنید. با این حال به شما می گوییم که استفاده از این ابزار جدید نشانه گذاری کاملا آسان است و امکان دسترسی به رنگ های مختلف و دو خط را دارد که میتوانید برای شخصی سازی عکس های خود به طور مستقیم در داخل برنامه استفاده کنید، ارائه میدهد.

Google Photos ویژگی های جدید ویرایش در اندروید را ارائه داد

ابزار نشانه گذاری (markup) در داخل یک منوی جداگانه پنهان نیست، شما آن را در پایین برنامه در رابط کاربری ویرایش کاربر پیدا خواهید کرد که دسترسی به آن را مانند سایر ویژگی های ویرایش ارائه شده توسط Google Photos برای اندروید را بسیار آسان می کند. اگر ویژگی های ویرایش جدید را در برنامه مشاهده نکردید، لازم است مدتی صبر کنید چرا که این ویژگی های جدید به صورت تدریجی برای کاربران اندرویدی ایجاد شده، بنابراین ممکن است رسیدن آن به همه دستگاه های اندرویدی چند روز طول بکشد.

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  این دو برنامه اندرویدی را همین حالا حذف کنید!

نظرات در مورد : Google Photos ویژگی های جدید ویرایش در اندروید را ارائه داد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *