آنتی ویروس پادویش

سیستم عامل کروم در آخرین آپدیت بهتر عمل خواهد کرد

امروزه یکی از سیستم های عاملی که به تازگی به بازار آمده و عمر زیادی ندارد سیستم عامل معروف کروم است که برای استفاده های محدود و اینترنتی کاربران طراحی شده است ، گوگل با این کار انقلابی در این صنعت بوجود آورده است که هر روز به تعداد طرفداران این سیستم عامل افزوده می شود.

در آخرین آپدیتی که گوگل برای این سیستم عامل تهیه کرده است تمامی لوازم و وسایلی که با این سیستم عامل کار میکنند بهبود یافته اند و مشکلاتی که قبلا بوجود آمده است ، گوگل در این نسخه رفع کرده است. بطوری که گوگل امکانات زیادی را در لپ تاپ ها و کامپیوتر های دسکتاپ قرار داده از جمله ی این امکانات می توان به پشتیبانی پوشه ها به همراه لانچر گوگل و قابلیت استفاده از دستور صوتی ok Google نام برد.

همچنین در آخرین نسخه آپدیت کروم ، دکمه ی Minimize سیستم عامل برگشته است. گوگل بر اساس تماس هایی که کاربران به آنها میکنند و نیازهایی که آنها دارند این امکانات را درون کروم قرار داده است که بسیاری از کنترل های قسمت هایی از سیستم عامل نیز درون آن قرار گرفته است.

اما بدبختانه تمام دستگاه های سیستم عامل کروم مانند Asus Chromebox و Samsung series 3 chromebox این آپدیت را دریافت نخواهند کرد و گوگل زمان دقیقی را برای این دستگاه ها عنوان نکرده است.

engadget

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  Fire TV Stick آمازون در مبارزه با گوگل

نظرات در مورد : سیستم عامل کروم در آخرین آپدیت بهتر عمل خواهد کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *