آنتی ویروس پادویش

بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

احتمالا این مشکل برایتان پیش آمده که آیپد دارید و پسورد یکی ایمیل یا یکی از شبکه های اجتماعی یا سایتی را فراموش کرده اید و همینطور آن را جایی هم یادداشت نکرده اید. اصلا جای نگرانی نیست، شما میتوانید عمل بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد را انجام داده پسوردهای خود را بدست آورید. برای انجام اینکار باید از سافاری استفاده کنید.

بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

نحوه بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

برای انجام اینکار و بدست آوردن پسورد برنامه ها و سایت هایی که ذخیره کرده اید، وارد تنظیمات آیپد خود شده و گزینه Safari را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Passwords باید پسوردی که برای آیپد خود وارد کرده اید را بزنید. بعد از وارد کردن پسورد وارد صفحه بعدی خواهید شد و میتوانید نام کاربری و پسوردهای برنامه ها و سایت هایی که ذخیره کرده اید را ببینید. اگر میخواهید این لیست را مورد ویرایش قرار دهید، کلمه Edit که درست در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را انتخاب کرده و هرکدام را که نمی خواهید تیک بزنید تا گزینه Delete آن ها را پاک کنید. اگر هم میخواهید چیزی به این لیست اضافه کنید، در انتهای ان روی گزینه Add Password کلیک کنید و اسم وب سایت به همراه نام کاربری و رمزعبوری که میخواهید را وارد کنید و در آخر روی گزینه Done را انتخاب کنید.

به همین راحتی میتوانید بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد را انجام دهید، بدون اینکه لازم باشد پسوردهای خود را جایی بنویسید یا آن ها را حفظ کنید. فقط در صورتی که پسوردی برای ورود به آیپد انتخاب کنید، میتوانید مطمئن باشید که پسوردهای شما بسیار امن هستند و کسی به آن ها دسترسی نخواهد داشت.

نحوه بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

ویژگی iCloud Keychain چیست و چطور پسوردها را ذخیره می کند؟

آن دسته از کاربران اپل که در دستگاه های اپل مثل مک و آیفون از iCloud Keychain استفاده می کنند، میتوانند تمام نام کاربری و رمز عبورهای اکانت های مختلف را به صورت یکجا ذخیره کنند. شرکت اپل ویژگی iCloud Keychain را بعد از نسخه Yousemit ارائه داد و باعث شد که دیگر برای فراموشی نام کاربری و پسورد سایت ها هیچ نگرانی نداشته باشید. این ویژگی میتواند اگر پسوردی را در سایت ذخیره کرده باشدی در دستگاه دیگر که از همین آیکلود استفاده می کنید، بدون وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد سایت مورد نظر خود شوید.

بیشتر بخوانید  مک بوک ایر اولد اوایل 2024 معرفی می شود

ویژگی iCloud Keychain چیست و چطور پسوردها را ذخیره می کند؟

منبع : osxdaily

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بازیابی پسوردهای ذخیره شده در آیپد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *